Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spánieleknek való táp mit...

Spánieleknek való táp mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
valami nagyon jó tápot mondjatok és mennyibe kerül?
2011. márc. 12. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Eukanuba

Acan

Pro Plan

Royal Canin

Hills

lehet válogatni...

2011. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Taste of the wild, acana, orijen

rákeresel googlebe és kijön az ára :)

2011. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is két spánielünk van,mi Acana Pacifica-át adunk nekik.Ha jót akarsz, Royal canint,Hill,s-t,Eucanubát nem adsz nekik, mert ezekben alig van hús,tele vannak gabonával.Ami még jó:Orijen,Taste of the wild,Pro-plan.Remélem segítettem,és sok örömöd legyen a kutyádban.
2011. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ninna ♥ ***** válasza:
Mindenképpen Orijen, Acana, vagy Taste of the wild. Egy 13,5 kg-s zsák 15-20 ezer forint között mozog, és az egy spánielnek két hónapra szerintem bőven elég. Szóval egy 8-10 ezer forintot számolj egy hónapra, és akkor a legjobbat kapja, tuti biztosan. Ezek a tápok mellé nem kell se vitamin, se konzerv, se házikoszt, semmi, csak add neki így magába. Persze, ha megmarad valami maradék, akkor nem kell kidobni :)
2011. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én, hogy őszinte legyek nem szeretem a magas fehérje tartalmú tápokat mint pl az Acana...túlpörgetik a növekedési folyamatot és csonthártya gyulladást okozhatnak persze nem minden kutyánál de jobb nem kockáztatni szerintem... én is azzal etettem az egyik kiskutyámat és ő így járt pedig kistestű és ott ez nem gyakori probléma
2011. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akármilyen Jobb Minőségű Kutyatápot javasolnék, lévén a spániel is csak kutya.

Persze méretének és korának megfelelőt.

2011. márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat azért 15-20ezerért nem fogunk venni tápot de utána keresek
2011. márc. 15. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:

"valami nagyon jó tápot mondjatok és mennyibe kerül?"

A nagyon jó táp nagyon drága, ezt egyedül is kitalálhattad volna. Ha rögtön úgy kérdezel, hogy közepes árkategóriásat keresel vagy ilyesmi, rögtön előrébb vagyunk, és pár felesleges kört megspóroltunk...

2011. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!