Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor hagyjátok már, hogy...

Ilyenkor hagyjátok már, hogy a kutyátok belemenjen a vízbe?

Figyelt kérdés

Az állatorvosom szerint semmi baja nem lesz a kutyának (1,5 éves), nyugodtan beleengedhetem egy kicsit. Csak ne sokáig. Imádja a vizet, télen is rá kell szólni, hogy ne menjen bele.

Látom, hogy alig várja, hogy belemehessen.

Szerintetek?


2011. márc. 13. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha pl. labrador akkor beleengedheted,de ha nem kifejezetten vízi kutya akkor szerintem még ne,mert megfázhat.Persze ha egyből meleg helyre tudjátok utána vinni és megtörölni,akkor nyugodtan.
2011. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én hagyom. Télen is belemehet a jeges vízbe, de olyankor úszni nem akar, csak a hasáig megy bele.
2011. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám, nem kockáztatnám meg, hogy esetleg megfázzon.
2011. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Spániel, szóval nagy vízimádó. De nem engedem bele, mert elkezdett fújni a szél. Ő is belement télen is, de csak a lába lett vizes, nem feküdt bele. Jó idő lenne, csak nagyon fúj a szél.
2011. márc. 13. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
ha magától belemegy, miért lenne baj? A dupla szőrű kutyáknak nem is ázik át a bundája gyorsan. Vízből kijövetel után meg kell futtatni labdával, bottal, bármivel. Gyorsan meg fog száradni a fedőszőre.
2011. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is van két spánielünk,és mivel tavak közelében lakunk eléggé nagy az esélye hogy bele mennek,mert imádják.Mi csak télen nem engedjük,amikor nagyon hideg van.
2011. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem lehetett nekik megálljt parancsolni... Belevetődtek a vízbe. :D Nagyon élvezték, és hamar meg is száradtak.
2011. márc. 13. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!