Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámna...

Hogyan tanítsam meg a kutyámnak hogy visszahozza a labdát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
na erre én is kíváncsi vagyok, nagyritkán visszahozza, olyankor nagyon megdícsérem, és megint eldobom neki, hogy lássa, hogy jó az ha visszahozza, de az esetek 85%-ában elkapja aztáőn elmegy vele valahova és lefekszik rágcsálni.
2011. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kettővel.

Egyet eldobsz. Aztán mondod neki, hogy hozd és mutatod a másikat. Lehet, először pár lépés után eldobja, de te dobd el a másikat és újra, HOZD. Idővel már csak ismételd meg a HOZD szót és mutasd a másikat. Ha már közel hozta hozzád, dobd el a másikat. Így váltogasd. Ha be akarod fejezni, amikor odaér, ne dobd el a másikat, csak közöld vele, elég volt.

2011. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak:

Golden Retrieverem ugyanezt csinálja...

Utánafut, vagy eldobja félúton és úgy jön vissza vagy leül rágcsálni. Gondolkoztam lehet kéne egy 10-15 méteres póráz és azzal gyakorolni.

2011. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rajta a hosszú póráz, attól még nem biztos, hogy a szájában marad a labda, vagy bármi más.
2011. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, az enyém is golden x)
2011. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én most találtam valami újat, egy próbát megér.

Be kell vágni egy teniszlabdát, és a kutya szeme láttára eldugni bele egy jutalomfalatot, majd eldobni neki. Próbálkozni fog, de oda kell csalogatni, és mivel érezni fogja a falatot, a szájában hozza vissza. Ha odaadta, kiveszed a falatot és odaadod neki.

2011. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!