Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyusunk aki kint...

Van egy kutyusunk aki kint van pórázon. És nálunk 3 telen nincs elválasztva és van egy kutya az utcánkba aki be szokott jönni és már egyszer verekedtek és most is sántít a kicsikém és tele van sebbel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hülye nagy fekete kutya aki mindig bemászik a kerítésen mint egy macska:S és sántít is szegénykém ma reggel is nem mertem elmenni boltba felhívtam az egyik szomszédot mert már megint itt volt nálunk. Ezellen lehet vmit tenni feljelenteni?Vagy akármit lehetne tennni?
2011. márc. 14. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. keresd meg a kutya gazdáját, beszélj vele.

2. ha nem mész vele semmire, akkor az önkormányzatnál be kell jelenteni

3. kérlek, tanulj meg írni, használd az "m" betűtől jobbra lévő billenytűket is

2011. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 xnorkax ***** válasza:

Öhm én nem igazán értem a kérdést.

Most akkor van egy kutyád, kint megkötve és be szokott szökni hozzátok és összeverekedik a kutyáddal?

Ilyen esetben először is erősítsétek meg a kerítést, hogy ne tudjon bejönni. Másodszor én elítélem, hogy ha megkötitek a kutyát... Ha jó lesz a kerítés mindenképp tartsátok szabadon, sok séta, sok szeretet!

2011. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szóval az van hogy ugye a 3 telek egybe van szinte teljesen és a szomszédunknál szökök b és az erős vaskerítés pedig :S és így átszökik hozzánk és bántja a miénket és tudjuk ki a gazdája és már beszéltünk velük régen volt hogy engem sem hagyott amikor mentem az utcába ott is kimászik a kerítésen pedig ott már jó magas a kerítés:S
2011. márc. 14. 18:03
 4/13 A kérdező kommentje:
próbálok jól fogalmazni remélem érthető:S bocsi a helyesírási hibákért!
2011. márc. 14. 18:04
 5/13 ketteske ***** válasza:
Hogy lehettek ekkora állatkínzók, hogy megkötve tartotok egy kutyát a kertben????? Legalább rövid pórázon van? Ha nem vettétek a fáradtságot, hogy megneveljétek, hogy hova mehet, hova nem, akkor legalább egy kennelt csináljatok már neki! Még jó, hogy anonim ez az oldal, simán feljelentenélek!
2011. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
meglehet hogy te ellenzed nálunk szinte minden családnál így van és van bőven helye vagy egy nagy kutyaháza és 4 m vagy mennyi lánc mind1-.-"
2011. márc. 14. 20:20
 7/13 A kérdező kommentje:
Hagyuk ezt a kérdést köszönöm annak aki normálisan válaszolt és próbált segíteni
2011. márc. 14. 20:21
 8/13 anonim ***** válasza:

Aha. Megint ott tartunk, hogy aki elküld téged a búsba, mert láncon tartjátok a kutyátokat, az hülye. Nem is ti, hiszen nálatok ez így szokás. Hát felhívom a kedves figyelmedet ez állatkínzás.

Egyáltalán mi a szarért tartotok ti kutyát? A szökős kutya gazdájával együtt titeket is fel kellene jelenteni.

2011. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ketteske ***** válasza:
Húúú, 4 m lánc? Rádkötném egy hétre meg a családodéra, hogy megtudd, milyen érzés. Rohadnátok meg!
2011. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ketteske ***** válasza:
Csak úgy kiváncsiságból megkérdezném, hogy nektek miért van kutyátok? Ha láncon van, nem tudja elkapni a betörőt, tehát házörzésre nem jó, egy megkötött kutya senkit nem tart vissza. Csak hogy szenvedjen? Tényleg nem értem. Sétálni viszed? Foglalkozol vele? Vagy csak úgy van, mert minden szomszédnak van? Micsoda elmaradott kis faluban élhetsz te és a lelkinyomorék embertársaid!
2011. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!