Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyipari szakközépből felvesz...

Vegyipari szakközépből felvesznek állatorvosi egyetemre? Mennyire nehéz? Milyen tantárgyak kellenek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát így nem. Leglább a felvételi követleményeket illene ismerni, ha már oda akarsz menni... Biológia, kémia 5ös alap, és jó, ha a fizikai is megy. Nehézsége maximális, az egyik legnehezebb felsőfokú képzés.
2011. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az érettségi pontokat is lehet duplázni.

Ez esetben biólogia emelt szinten, nem árt ha 90% feletti,

és kémia vagy fizika mehet középszinten, de jobb ha emelten és az is hasonló eredménnyel.

Nem egyszerű de nem lehetetlen.

Én is oda készülök!

Sok sikert! ;)

2011. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Műszaki szakközépből mentem magyar szakra, és sikerült. Sok sikert Neked is!
2011. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul hallottam a híreket, de nem hogy most már két emelt a beugró egyetemre? Mert én úgy tudom, hogy ezt szívtam: nekem biosz emeltem, és kémia közepem van. Elhibáztam, mert nem adtam be a jelentkezésem, most viszont készülhetek emelt kémiára, mert ez lett a követelmény.


De akkor rosszul tudom? :S

2011. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a legnehezebb, keményebb, mint az orvosi. Utolsó voltam.
2011. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Két emelt? :o


Az a baj hogy a suli honlapján nem lehet megnézni szinte semmit ezzel kapcsolatban.. :s

2011. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!