Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, sovány ez a...

Mit gondoltok, sovány ez a vizsla?

Figyelt kérdés

Lány, 8 hónapos és 18 kiló...


[link]

[link]


2011. márc. 14. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen sovány!Még a bordái is látszanak:S
2011. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 8 hónaposan,szukának, jó.Inkább egy picit vékonyabb,mint túlsúlyos legyen.Ráér még hizlalni később.
2011. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

gyönyörű kutya nekem is volt egy magyar vizslám nagyon szerettem aztán volt egyszer hogy nem tudtuk magunkkal vinni de mindenki elment otthonról megértük a szomszédot hogy etesse az meg a hü-je fejével ki engedte az utcára és elvitte magához asztán otthagyta jött egy nagy vihar a kutya megijedt és elment 3 héttel utána találtuk meg 1 családnál teljesen elhízva szegényt nem akarták ideadni mert ha 2 hétig nem jön a gazda már övék a kutya sajna ez a szabály.


amúgy szerintem nem túl sovány bocsi mondok itt mindent csaknem azt amit kell!!!!!

2011. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 IGCM ***** válasza:

Nem sovány!

Pont jó,tökéletes!:D

És gyönyörű!!!

2011. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 xnorkax ***** válasza:
Szerintem nem sovány. :) Gyönyörű :D
2011. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet.
2011. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

18 kiló ?

ez azért soványnak számít..a kutyuson nem látszik hogy sovány de így hogy 18 kiló..nem valami jó. De ezt már te tudod, ha a kutyusnak és neked is jó akkor nincs probléma :)

2011. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem sovány. Bár később nem ártana még rá pár kiló, de erre ráérsz még. Gyönyörű kutyusod van!
2011. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sovány, igaz, hogy egy kicsit vékonyabb alkatú, de gyönyörű szép.
2011. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A vizslák alapból nagyon vékonyak, szóval teljesen rendben van. Úgyis fog még szélesedni, fiatal még...
2011. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!