Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közös kutyasétáltatás?

Közös kutyasétáltatás?

Figyelt kérdés
Mit élvez jobban egy kutyus, ha a gazdijával egyedül kettesben sétál, vagy ha egy ugyanolyan fajtájú kutya is csatlakozik a gazdájával együtt, és együtt sétálnak?
2011. márc. 14. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt is - azt is. Néha kell a közös séta a gazdival, mert ez erősíti a köteléket köztetek. Viszont örül a kutyatársnak is néha, akivel tudnak együtt játszani, és ha ott van mellette egy kutya, biztonságérzettel tölti el, alapból falkaállatok. De nem muszály ugyanolyan fajtájúnak lennie a másik kutyának.
2011. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xnorkax ***** válasza:
Szerintem mindkettőt élvezi, de ha egy kiadósat játszhat egy másik kutyával az neki jó élmény. :) Amúgy fajtától függetlenül, hogy melyik kutyus lehet jó neki még játszótársnak egy-egy séta alkalmával. A szocializáció része a kettőféle séta :)
2011. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem jó ötlet egy másik kutyással együtt vinni őket,ha el is tudjátok engedni őket egy elkeritett helyen akkor még játszhatnak is! :)

17L/

2011. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól kijön másokkal, akkor lehet együtt sétálni. Az, hogy azonos fajtájúak-e a kutya számára lényegtelen.
2011. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mind2 jó. Ha gazdival sétál,tud koncentrálni a helyes eljárásokra, lábhoz, stb. ha ebekkel sétál, felhőtlenül játszhat, mozoghat
2011. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!