Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hová tehetnék fel infókat egy...

Hová tehetnék fel infókat egy veszprémben csatangoló barna bullterrier kutyussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel a tapolcai út felől mentem veszprémbe, és a sötétben kishíján elütöttem egy fajtatisztának tűnő bullterrier kutyust. Megálltunk, biléta nem volt rajta, csak egy fekete nyakörv. Kedves, puszis, fiatal eb volt, de nekem ott volt a kocsiban a saját kan kutyám, és nem mertem betesztelni, hogy mi lenne ha összeengednénk őket, mégiscsak egy bullterrier kanról van szó, ráadásul jöttünk vissza pestre, ahol meg itthon volt a macska. Besétáltattuk pórázon lakott területre, körbekérdezősködtünk hátha ismeri valaki. Sajnos sem a gyepmester, sem az ügyeletes állatorvos nem vette fel a telefont, hogy legalább egy chipet nézessünk benne. Megetettük, aztán mint egyetlen értelmesnek tűnő megoldás, elvittük pórázon olyan helyre, ahol az utcák ki vannak a világítva, de még visszatalál oda ahonnan elhoztuk, és otthagytuk. Azóta is gyötör a lelkiismeret, de abban a pillanatban többet nem tudtam tenni érte, meg ha önsétáltató, akkor hülyeség is lett volna elhozni pestig.


Csináltunk róla fotót, a kérdés, hogy szerintetek hova tudnánk kitenni ezeket az infókat fotókkal együtt, hogyha valaki keresi, esetleg messzebbről kószált el, akkor legalább azt tudják, hogy merre felé keressék?


2011. márc. 15. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ide:


[link]

2011. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bullterriermentes@gmail.com

06-20/436-4939

06-20/436-4626

2011. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xnorkax ***** válasza:

Veszprémben két menhely is van, szerintem vidd el hozzájuk.

az egyik: [link]

a másik: [link]

Én is veszprémi vagyok. :)

2011. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fajtamentők segítettek volna,de így nem tudnak,hogy valahol kószál egy bullterrier.

Kár volt elengedni,mi van,ha egy kutyaviadalos roma találja meg?

2011. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!