Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtád?

Melyik a kedvenc kutyafajtád?

Figyelt kérdés

És miért? :)

Nekem a Bullmasztiff, mert nagyon barátságos, hűséges, gyönyörű kutya. Mindent szeretek benne. :)


2011. márc. 15. 11:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

- Németjuhász, mert születésem óta körül vagyok véve ilyen kutyákkal, és nagyon imádom ezt a fajtát.

- Husky. Egyszerűen gyönyörű fajta.

- És minden álmom egy sharpei kutya, beleszerettem ebbe a fajtába.


Elég nehéz választanom, mert nagyon kutya párti vagyok, és ha meglátok bármely kutyafajtát az utcán vagy bárhol, rögtön "elolvadok".

21/N

2011. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 xnorkax ***** válasza:

Nekem az ausztrál juhászkutya. :-)

Mert gyönyörű, okos, nagyszerű fajta.

2011. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1. Ugyanígy vagyok. Imádom a kutyákat én is. :)
2011. márc. 15. 11:25
 4/22 anonim ***** válasza:
Cane Corso, semmi más:) na jó Argentin Dog még tetszik
2011. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a westie.

Mert szeretem azokat a kutyákat, melyek gondolkodnak, logikáznak....nem a gazdi vezényszavára ugrálnak birkamódon :)

és a westie ilyen, habár sokan csak egy szobakutyust látnak benne, pedig ő tényleg nem az, nem is lehet vele úgy bánni...

Akaratos , öntudatos ...imádom

(csak ne lenne ilyen kicsi :( )

Egy akaratos, öntudatos

2011. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

1 Németjuhász(midig is ilyen kutyánk volt.. egy rossz tulajdonságot nem tudok mondani róluk )

+ kedvencek:border collie, husky *o* annyira szépek:DD

2011. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Csak és kizárólag Border Collie. Iszonyúan okos és barátságos, és imád játszani. 18/F
2011. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Leginkább a nagytestű kutyákért vagyok oda. Ezen belül a masztiffok a kedvenceim.

Rottweiler, bullmasztiff, angol masztiff, boxer. Hogy mi a közös bennük? Mindahányan okos és hűséges kutyák, szeretnek emberközelben és a központban lenni. Rettenthetetlen őrző-védők, jó nevelés mellett kitűnő házőrző és családi kutyák.

Mert igenis lehet egy kutya egyszerre őrző- és családi kutya. Csak egy megfelelő falkavezérre van szüksége.

2011. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Legeslegkedvencebb:

Boxer: mert játékos, hűséges és a kinézete félelmetes de mégis annyira jámbor tud lenni, gyönyörű kutya

aussie (ausztrál juhászkutya): hűséges, játékos, és számomra ők az igazi juhászkutyák , gyönyörű kutya

Kedvencek

újfullandi :mert egy nagy maci :D jámbor, gyerekszerető, gyönyörű kutya

Talán még kedvencem:

Csivava: Bár nem annyira szeretem az ölebeket de az ölebek között Ő kedvencem mert energikus és terrieres , és olyan UFÓS kinézete van hogy annyira furcsa hogy már szép persze nem tartanék ölebet

2011. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele hogy ugyanúgy szép és jó kutya szerintem egy meztelen kutya is hiszen ő is kutya ergo őket is szeretem :D

életemet már nem tudom elképzelni kutya nélkül :D

2011. márc. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!