Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért ilyen a szeme? (Kérdésed...

Mért ilyen a szeme? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nemrég hoztunk egy kutyát a menhelyről és szegénynek nagyon csipás volt a szeme. Amikor az orvoshoz vittük (oltásért) azt mondta, hogy sima vízzel mossuk ki, de nem lett jobb még mindig váladékozik neki a szeme, pedig minden nap letörlöm vizes zsepivel. Most már a másik kutyám szeme is olyan. Az egész szeme körül ilyen zöldes csipa van. Próbáltuk visine szemcseppel, de így se jobb. Mit lehetne még tenni?
2011. márc. 15. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Vigyétek el másik állatorvoshoz.
2011. márc. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kötőhártya gyulladása van, nem használ sem a víz, sem a zsebkendő, sem a Visine. Másik orvos használ, aki felír akár cseppet, kenőcsöt rá.Gyorsan rendbe fognak jönni, ha megfelelő kezelést kapnak rá.
2011. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ezzel csak az a baj, hogy csak 14 vok, anyámat rohadtul nem érdekli a új férje is lesz@rja, a tesóm (21 éves) meg dolgozik ma és nem tom mikor érne rá, hogy innen faluról bevigyük a kutyát. Szóval az nem baj, hogy nem most azonnal visszük a kutyit?
2011. márc. 15. 11:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy be vigyem valahogy busszal, minél hamarabb?
2011. márc. 15. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Mosd meg neki kamillateával.
2011. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen, minden nap mosd neki kamillával reggel és este. Én is azt csináltam, és amikor anyudék kicsit megenyhültek, akk vigyétek állatorvoshoz.. :) 14/L.
2011. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld kimosni bórvízzel, az én kutyámnak is csipás volt a szeme kezdetben, rajta segített, még pont itt tanácsolták nekem is. Szerintem vidd be busszal másik állatorvoshoz, vagy kérd meg az egyik rokonodat/barátod szüleit hogy vigyenek el.
2011. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyit megtehetsz, hogy kamillás mosogatás és patikában vény nélkül kapható szemkenőcs. Ha nem azonnal mész orvoshoz vele, azért nem lesz akkora baj még.
2011. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!