Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 13:57
 1/7 A kérdező kommentje:

A kutyusom szeme könnyezik, és odaszáradt neki a szeme alá. Szépen zsepivel elkezdtem letörölgetni, és észrevettem, hogy onnan hiányzik egy kis helyen a szőr. Olyan mintha a könny kicsípte volna . Ez miért van? Lehet vele csinálni valamit? Vagy valamilyen betegségre utal?

Segítsetek kérlek!

2011. márc. 15. 13:57
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg egy doki megnézhetné.
2011. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
főzzél szemvidító fűből teát, és azzal mossad a szeme környékét, de a szemébe is cseppenthetsz bele.
2011. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ilyen szemvidító tea nincs, ugye?:D
2011. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden nap, reggel és este is mosd ki kamillával a szemét, és ha 1héten belül nem javul, nézesd meg a dokival.
2011. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Főzzél kamilla teát --> mert olyan van ;) A kamilla tea fertőtlenít és csökkenti a gyulladást,enyhíti a fájdalmat,tényleg szerintem ezt próbáld ki,ettől biztos megnyugszik a szeménél az a ki,,dörzsölés,, . Így csináld:

főzz kamillateát teafűvel,vagy filterrel az mindegy :). Amikor már kicsit kihűlt mártogass bele valamilyen zsepit vagy vattát és azzal törölgesd a szemét. Remélem segíttetem.

2011. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még csak annyit hozzátennék az előzőekhez, hogy mikor főzöd a kamillateát, takard le, mert kipárolog belőle a gyógyszer nagyja. Ha letakarod, jó erős lesz, jobb lesz a hatása. :D
2011. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!