Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja eszt a kutyám?...

Miért csinálja eszt a kutyám? (bővebben)

Figyelt kérdés
A kutyám odamegy a hozzám és elkezd a lábammal párosodni...Nemértem miért csinálja eszt...
2011. márc. 15. 20:39
 1/5 xnorkax ***** válasza:
Dominancia, ezzel mutatja ki, hogy feletted áll a rangsorban.
2011. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

dominancia jele Ő a falkavezér

szidd le ,kiabálj rá, vedd át a falkavezérséget

Jan Fennel könyvei nagyon jó + [link]

[link]

2011. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előttem nagyon jól leírták, egyértelműen dominancia probléma, ő a főnök te csak utána következel. Mindenképp változtasd meg a rangsort, mert később csak egyre nehezebb lesz. A 2-ik válaszoló linkjét pedig okvetlen olvasd el, mert sokat segít ezen.
2011. márc. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Renben elolvasom.Köszönöm a válaszokat sokat segített.csak azt nem tudom hogy nem lessz-e mérges a kutyám ha rákiabálok vagy ilyesmi nem lessz ettöl vad nem múlik el a bizalma irántam?
2011. márc. 16. 15:17
 5/5 anonim válasza:
Hm. Az én kutyámmal is volt hasonló eset bár akkor még kölyök volt. Én azzal magyaráznám, hogy izgalomba jött. Vagy esetleg tüzelnek a szukák a környéken és ezért nem bír magával a kutyád.
2011. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!