Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára lesz a szülinapom...

Nemsokára lesz a szülinapom és a szüleim azt mondták hogy választhatok egy kis szobakutyát de nem tudom hhogy melyik mellet döntsek. A yorki vagy a bischonok közül valamelyik? Minden szempontból kérném a válaszokat

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 21:02
1 2
 1/13 IGCM ***** válasza:

Attól is függ,hogy mennyi idős vagy?:)

De első kutyának inkább valamilyen bishont ajánlanék.

2011. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha ezek közül gondolkodsz akkor bichon, de én a helyedbe nem ilyen felkapott kutyust választanék. Nem szeretem annyira a "tömegkutyákat" vagyis magamnak nem tudnám elképzelni.

Én a helyedben lhasa apsot vagy tibeti terriert vagy schnauzert vagy pincsert választanék.

2011. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Menhelyen nézelődj! :)
2011. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Menhely vagy fajtamentőkhöz is benézhettek :D

ez kimaradt

2011. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 IGCM ***** válasza:
bichon* elírtam bocs
2011. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
nem szeretem az ilyen túltenyésztett állatokat a kutya az kutya ne legyen macska a farkastól származik. de mondjuk ha bérházban laktok akkor megértem még. Amugy szerintem kb mind a kettő ugyan ugy viselkedik egyik kutyafajta se egy lángelme . De szerintem azt nézd hogy neked melyik tetszik joban Nekem ha nagyon kéne választanom akkor bischon. De ilyen van minden 2. embernek de te tudod :) Végülis ez csak izlés kérdése. (remélem nem haragudtál meg csak leirtam a véleményem )
2011. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

bischon az társasági kutya a yorki pedig terrier (makacsabb kutya). A bichonok nagyon okosak lehet velük kutyás sportokat is űzni. Mindenképpen jó helyről vedd mert sok a szaporító és tőlük lehet beteg kiskutyát kapsz.

[link] itt nézegesd itt van több fajta is.

2011. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Tudod mit ajánlanék még? Uszkárt:) Méltatlanul elfeledett fajta, és a törpe meg a középuszkár tökéletes lenne számodra:) Szerintem.
2011. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg nézz körül egy menhelyen. Rengeteg kistestű kutyát találsz.


Egy kutya min. 80-100 ezerbe kerül, ha tenyésztőtől veszed, márpedig onnan érdemes, különben jó eséllyel kifoghatsz egy ideggyenge, beteges kutyát. Tenyésztőtől pedig az vásároljon, aki egy bizonyos fajta szerelmese. Ha neked semmilyen elképzelésed nincs, tényleg nézz körül menhelyen, sintértelepen. Ezzel megmentesz egy életet és nagyon hálás társad lesz.

2011. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Raffi ***** válasza:
0%
Ha családi házban laktok vegyetek pulit. Az legalább magyar és ellenálló. Az ilyen nyamvadt kutyákkal csak a bajotok lesz.
2011. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!