Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi juhászkutyák számára...

Kaukázusi juhászkutyák számára merre találok kiállításokat? Egyáltalán van-e?

Figyelt kérdés

Most akarok venni kutyust.Uj kiskutyára gondoltam,akit felnevelek betanitok és kiállitásra viszem törekedve minél jobb eredményeket élni és mindezt szeretném egy kaukázusi juhászkutyával.

Lehet-e őket egyáltalán nevezni?vagy hogy van ez?mesélnétek erről nekem,mert néztem honlapokat,de nem nagyon igazodtam ki rajtuk.

Válaszaitokat előre is köszönöm


2011. márc. 15. 21:21
 1/8 IGCM ***** válasza:

új kiskutya??van használt is?:D

Persze,hogy lehet kiállításra vinni,pont úgy mint a többi kutyafajtát!MEOE honlapján nézd meg mikor milyen kiállítások vannak és,hogy milyen fajtáknak :D

De ha veszel egyet,gonbdolom egy jó kennelből fogod ,a tenyésztőnek szól,hogy kiállítási kutyát szeretnél és ő segíteni fog madj neked mindenben!

2011. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen jo kenelből akarom venni természetesen. Milyen kategoriákban indulhatnak egyáltalán vagy hogy van ez?
2011. márc. 15. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:

baby

kölyök

fiatal

növendék

nyílt

Champion

kauban nem tudom van e munka osztály.

Jelentkezz a klubba és akkor fele áron van a nevezési díj.

Minden kiállításon van minden fajta, pluszban vannak speciál és klub kiállítások ahova fajtánként lehet nevezni.

2011. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és mennyre népszerű a kaukázusi a kiállitásokon?sokat visznek el? sok kaukázusi van az országban?

keresett kutyák? vagy nem annyira?

2011. márc. 15. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
uhh én sajna nem tudom... juhászkutyáink vannak a kaukat kb a kiállítás túloldalán szokták bírálni, bár szoktam látni a kaus ringeket de nem tudnám megmondani hány kutya van egy átlag kiállításon.
2011. márc. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én elég sok kaut szoktam látni kiállításokon. Tisztes távolságban egymástól, sokszor a kerítéshez kikötve.


Az aktuális kiállítási naptár:

[link]


Szerintem menj el nézőként néhány kiállításra, ott tenyésztőkkel is beszélhetsz és sokkal relevánsabb információkhoz juthatsz, mint ezen az oldalon.

2011. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezzel azt azt akarjátok mondani h a kaukázusikat nagyjábol leszarják a kakázusi fajtát?
2011. márc. 16. 09:04
 8/8 anonim ***** válasza:
??? Mi van? Mit értettél te bele abba amit írtunk?
2011. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!