Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy béka valószínűleg...

Ha egy béka valószínűleg belepisilt a kutyám szájába, lehet komolyabb baja?

Figyelt kérdés
A kutyusom nagyon nyáladzik, nem jöttünk rá hogy miért, csak gondoljuk, mert találtunk kint az udvaron egy varangyot. Szerintetek lehet valami komolyabb baja?
2011. márc. 15. 21:22
 1/6 IGCM ***** válasza:
Inkább megnyalta a békát aminek mérgező a nyála.Remélhetőleg csak nyáladzik egy kicsit és elmúlik neki.
2011. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

A kutyád nyáladzik + találtatok az udvaron egy varangyot = a varangy belepisilt a kutya szájába.


Hát ne haragudj, nem szoktam ilyeneket mondani, de most muszáj: hüly.e vagy, hüly.eségeket beszélsz.


Már hogy jönne össze a kettő?


A kutya mióta nyáladzik? Van más tünet? Enni-inni hajlandó?

2011. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Minden kutya nyáladzik elég rendesen.Szerintem csak egészséges a kutya.
2011. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megijedni. A varangy bőre valóban olyan anyagot termel, amitől a kutya szájából undorító, habos nyál kezd folyni. Fogj egy darab papír törlőt, vagy zsebkendőt, rongyot és jól töröld ki vele a száját. Nyugi, még egy-két ilyen alkalom és kerülni fogja a békákat. Ez nálunk is így volt.
2011. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szája és nyelve nem vörös, dagadt? Ez az elsődleges tünete annak, ha pl megnyalogatott egy békát, aminek mérgező a bőrváladéka. De belepisilni tuti nem pisilt bele...
2011. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem kiheveri
2011. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!