Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan erősíthetem meg a...

Hogyan erősíthetem meg a kutyám és én köztem azt a bizonyos köteléket?

Figyelt kérdés

remélem értitek, hogy mit kérdezek.Mert néha úgy érzem nem engem szeretem a legjobban :(

én etetem én sétáltatom én járok vele kutyaiskolába én velem alszik stb... de néha úgy érzem nem engem szeret a legjobban?hogy érhetném ezt el nála hogy biztos legyek abban h engem szeret ?:D


2011. márc. 15. 21:38
1 2
 1/15 IGCM ***** válasza:

Ha jársz suliba akkor agilityzzetek :D

Az agility a kapcsolat sportja elvileg :D

2011. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miből következik hogy a kutyaiskola egyenlő az agillityvel? :D
2011. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 IGCM ***** válasza:
0%

Semmivel..úristen..

Kutyaiskolákban álltalában van agility x)

Mível ott szokták tanulni,gyakorolni :D

Mégis mit gondolsz az agility versenyzők ho ledzenek...

2011. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem téged szeret a legjobban?
2011. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 audryenne ***** válasza:
Egyáltalán mennyi idős? Mert például én is így voltam vele, de az én kutyám is csak 2 éves korára kezdett el kötődni.
2011. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy csomó kutya nem hu a gazdájához. Ok igazi színészek akik mindent csak a kajáért csinálnak. Például az enyém parancsszóra lefekszik, de kizárólag csak akkor ha lát valami kaját a kezemben, vagy füttyszóra rohan hozzám mint a rakéta, de ha többször megismétlem úgy hogy nem kap érte fizetséget utána a füle botját sem mozdítja. Néha jobb ha csak kicsik az elvárásaid.
2011. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kezdetnek pl mindenki a saját helyén aludjon ne egymással. A kutya nem attól fog szeretni ha kéyezteted. Ahhoz már elég profinak kell lenni szerintem hogy megengedhesd magadnak az együttalvást. Iskolában nem mondták?
2011. márc. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 zsuzsabazsa ***** válasza:

Tényleg írd le, hogy mik azok a jelek amiből arra következtetsz, hogy a kutyád nem szeret eléggé.

Azért mert nem igényli a folytonos ajnározást az nem jelenti azt, hogy nem szeret téged eléggé.


Vannak kifejezetten bújós kutyák és vannak olyanok akiknek tartásuk van.

Lehet, hogy épp a te kutyád olyan aki a tűzbe menne érted.

2011. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Juj bocs basszus, azt olvastam h agilitiztek xD nem azt hogy agilitizzetek. xD
2011. márc. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23:05-el értek egyet.Legtöbb kutya tényleg hűtlen.Az étel nagy ördöge a hűtlenségnek,de próbáltunk már olyan kutyákat,amelyek nem fogadtak el idegenektől ételt.De azok imádták a labdát,botot.Akárki felkapott egy ágat a földről és eldobta,a kutya futott visszahozni.Nagy nehezen magához parancsolta a gazdi,de a kutya minden érzékével az ágra koncentrált,nem a gazdi szavára.Mindegy volt neki,hogy ki játszik vele,ki dobja azt a fadarabot,üthetted agyon a gazdit,amíg ők apportíroztak farok csóválva.Pedig öv.kutyák voltak.Olyan is volt,igaz nagyon kevés,amelyik csak a gazdival játszott,más nem érdekelte,de nagyon ritka.És érdekes,ez nem öv.fajta volt.
2011. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!