Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik yorkshiere terrier...

Létezik yorkshiere terrier kutyára szájkosár?

Figyelt kérdés
Hol lehet kapni? Nincs neki szájkosár, így nem tudom buszon utaztatni. Pedig a hétvégen úgy néz ki nincs más megoldás. Nem kell nekem nagyon drága, elég lenne a legolcsóbb, leggagyibb, mivel ő nem bánt, csak ne köthessenek belénk.
2011. márc. 16. 11:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Neten nézelődtem, de a legkisebb westi méretű kutyára való. Az pedig nem nagy egy kicsit?
2011. márc. 16. 11:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ölebnek nem kell szájkosár. A palotapincsimmel rendszeresen utazunk, és még senki sem kötelezett szájkosár használatára.
2011. márc. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megvadult? nem tudom elképzelni, hogy miért kell rá?
2011. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert a busz sofőr nem enged fel szájkosár nélkül. Utazó doboza nincs, mert általában kocsival megyünk mindenhová, de hét végén ezt nem fogom tudni megoldani. És inkább veszek 500-1000 forintért szájkosarat, mint 4-5-6 ezerért dobozt.
2011. márc. 16. 11:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogy vadult, csendes kis jószág.
2011. márc. 16. 11:44
 6/8 A kérdező kommentje:

ÉLŐÁLLAT SZÁLLÍTÁS DÍJA


1. Díjmentes, amennyiben:

* az élőállatot a kézipoggyász méretét meg nem haladó olyan zárt hordozóban szállítják, amelyből az állat kijutása nem lehetséges,

* a vakvezető- illetve rendőrségi kutya szállítása történik.

2. Vonaljegy árával azonos, amennyiben nem állat-hordozóban szállítják az élőállatot, és az élőállat gazdája biztosítja, hogy az élőállat ne veszélyeztesse az utasok nyugalmát, testi épségét (pl.: szájkosár stb.), és hogy ne szabaduljon el a járművön (pl.: póráz).

3. Az élőállat-bérlet díja azonos az autóbusz és villamos járművekre megállapított általános bérletek árával.

2011. márc. 16. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Állati-Fincsi.. ott nézegesd...
2011. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Az már más kérdés, hogy rajta is marad-e. Eléggé butaságnak tartom egyébként ezt a buszos szabályt, de ami igaz az igaz, ezek a kis padlócirkálók eléggé agresszív- harapósak :D
2011. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!