Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szegeden hol és mennyi egy...

Szegeden hol és mennyi egy veszettség elleni oltás kis testű kutyáknak?

Figyelt kérdés

Nemrég hoztunk a menhelyről egy kutyust és kell még neki egy veszettség elleni oltás,de sajnos nincs 5-6 ezer Ft-om most erre...

Hol csinálják meg Szegeden belül olcsóbban és mennyiért?

ELőre is köszi a válaszokat.


2011. márc. 16. 12:02
 1/7 Raffi ***** válasza:
Igaz, hogy nem vagyok szegedi, de itt nálunk a kötelező behívó szerint 3500 ft. féregtelenítővel együtt. Szerintem ha késtek egy két hetet sem lesz belőle gond, mert a menhelyes kutyákat kötelességük beoltani. Ha állatorvoshoz viszed akkor egy pár százassal több.
2011. márc. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szegedi vagyok, és tudtom szerint itt 5 ezer körül van. Ajánlom, hogy menjetek át Makóra Sebő Ottóhoz, nagyon jó állatorvos, és 2-3 ezerből meglesz.
2011. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sebő Ottót én is csak ajánlani tudom, bár egy oltásért, ha a benzint is hozzá számolod, nem biztos, hogy megéri átmenni Makóra. A veszettség ellenit bármelyik lódoktor be tudja adni. Viszont ha bármi baja van a kutyának, akkor tényleg irány Makó!
2011. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szegeden nem tudok olyan dokit, aki 5000 alatt beoltaná a kutyát, pedig már néhányat sajnos végigjártunk. Mi is Makóra járunk, valóban több szakértelemért jóval kevesebbet kell fizetni.
2011. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Egyébként a Tappancs is Makóra hordja át a kutyákat. Azért az sokat elmond, hogy egy szegedi menhely is Makóra viszi a kutyákat....

A saját szememmel láttam a kocsijukat és a kutyákat a rendelőnél.

2011. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget...Szerintem akkor mindenképpen Makó lesz,mert picit sajnos mára betegeskedünk is.
2011. márc. 17. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Előtte mindenképpen hívd fel, mert nagyon be van osztva a napirendje és nehogy pogyára menjetek.
2011. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!