Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Annak van értelme, ha 1éves...

Annak van értelme, ha 1éves Német juhászomat 15hónapos koráig Royal Canin Junior fajtatáppal etetem, de 15hónapos korától gyengébb minőségű kaját kap?

Figyelt kérdés
Szerintem a fejlődésben fontos a minőségi táp
2011. márc. 16. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó , csak ne Chappyval és társaival etesd.
2011. márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen van értelme, hiszen a fejlődő szervezetnek fontosak a megfelelő tápanyagok! Később áttérhetsz közepes minőségű tápokra, de semmiképpen sem chappy, pedigree és gyenge minőségű társaira.
2011. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen jó, a legfontosabb, hogy a fejlődési szakaszban minőségi kaját egyen, utána már nem annyira fontos, megteszi egy középkategóriás is, ha csak az fér bele anyagilag. Én is így csináltam annó, aztán szerencsére azóta rendeződött az anyagi helyzetem, és mostmár megint prémium tápot kap.
2011. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szuka, vagy kan? A kanok bizony 2 éves korukra teljesednek ki. Ha nem is juniort, de még 2 éves koráig egy nevesebb, minőségi tápot kellene adni. Ezt a kanokra írtam.Bár a szukák is az nj-nél 2 éves kortól számítanak felnőttnek.
2011. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Én azt mondom, 2-2,5 éves koráig kapja a minőségi kaját, ez lehet akár a Royal Canin is, az teljesen jó a fejlődő szervezetnek állatorvosok véleménye alapján, bár én jobban preferálom inkább az Acana, és Orijen minőséget, mert abban igazi alapanyag van, és nem csak kukoricasikér meg gabona ezerrel.. de ez a gazdi döntése. Szerintem a Royal Caninnél árban sokkal jobb tápot is lehet találni, és még lehet, hogy olcsóbb is. Pl. Acana, az egy nagyon jó táp, nagyon jó áron. Aztán a két, két és fél éves kor betöltével már lehet neki gyengébb minőségű tápot adni (pl. Josera, Brit, Dog Chow) de ennél alább ne menj.
2011. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Juniort semmiképp ne etess vele 15 hónapos koráig, max 12, de én még annál is előbb váltanék, olyan 9-10 körül. De a jó minőségű táp mehet neki 2 éves koráig.
2011. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
R.C.-től gyengébb minőségűt mégis minek?! ha valóban fontos neked a minőség -én nem adnék kutyának ebből egyáltalán, nem képvisel semmilyen minőséget(esetleg marketingben meg az állatorvosok megvesztegetésében kiemelkedő ez a cég)! gabona főként (nagyrésze ennek is emészthetettlen) és hormonkezelt kínai csirke az alapja, ha veszel pl.: dog-chow-t ugyanott vagy minőségben, csak fele annyiba kerül-keress inkább valamilyen gabonamentes tápot azt eheti egész életében akár
2011. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!