Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatámadás ellen hol lehet...

Kutyatámadás ellen hol lehet venni paprika- vagy borssprayt?

Figyelt kérdés
Eddig terveztem, de tegnap séta közben megtámadott minket egy kóbor kutya. "Szerencsére" jött velünk az álatlunk etettt kóbor "kutyánk" is és őt támadta meg a nála 4-szer nagyobb kutya, míg mi eliszkoltunk a saját kutyusommal. Hál'Istennek a kis kutyának sem lett semmi baja, de ha ő nincs ott velünk biztos nekünk jön a kutya.
2011. márc. 16. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
képes voltál szegény kutyát otthagyni hogy szedje szét a nála 4-szer nagyobb kutya?? :S hát nemtom,részemről ez elég furcsa :/ etetitek,magatokhoz szoktatjátok,ragaszkodni kezd hozzátok,aztán ha bajba kerül akkor elrohansz és ott hagyod a sorsára....ne érts félre,megértem,ha inkább menekültél,de ez nekem szoktalan...én biztos,hogy elkergettem volna valahogy azt a dögöt :/
2011. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább ők hagytak minket ott, mert szegény rohant ahogy tudott. Egyébként pedig nem ezt kérdeztem.
2011. márc. 16. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Vadászboltba, Military boltokban mindig lehet kapni. Vagy ahol ilyen katonai cuccok vannak. ( gyakorló nadrágok katonai kabátok stb. )
2011. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
egy gyáva féreg vagy...Üvölts rá a támado kutyára és te lépj fel vele támadoan ne a kis szar kutyádat enged rá..te is egy felelötlen gazda lehetsz.amugy meg google...
2011. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is ezt mondtam,csak próbáltam szépen fogalmazni (első vagyok).

oké,hogy nem ezt kérdezted,de akkor sem hagyhattam szó nélkül....

2011. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A magabiztos fellépés majdnem minden kutya ellen hatásos. Talán nincs is annyira idegileg labilis kóbor kutya, amelyik megtámadjon egy embert aki nem fél tőle és még fenyegetően lép is fel. Egyszerű a képlet, ne rohanj el, fordulj vele szembe, állj magabiztosan és ne félj. Esetleg tehetsz határozott lépéseket felé, mintha neki akarnál menni. Nem kell ide semmilyen spray.

Engem kutyasétáltatás közben szoktak meglepni, a kutyámat szorosan tartom magam mellett és hiába akarnak nagyon odamenni hozzá, annyira félnek tőlem, hogy inkább eloldalognak előbb-utóbb.

2011. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Kedves" 19:34!!

A stílus amiben írsz elárulja milyen ember vagy, és még te vádaskodsz, hogy felelőtlen gazda vagyok...Bárcsak minden ember olyan felelőtlen lenne mint én, nem lenne egyetlen kóbor, beteg kutya sem.

Szövegértési problémáid is lehetnek, mert ahogy írtam a kis "szar" kutya (ahogy te fogalmaztál) nem a miénk.

Rendszeresen találkozom kóbor kuyákkal amikor a saját németjuhász keverék kutyámmal sétálok és még sohasem fordult ilyen elő. Ráadásul ez a kutya már akkor meg akart egyszer támadni, mikor egyedül voltam. Szóval azért nem tudtam mit csinálni, mert egyrészt mire észbe kaptam már kb. 50 méterre kergette a kutya a másiket, másrészt a saját kutyámat fogtam, hogy nehogy ő is csatalakozzon a verekedésbe. Egyébként inkább azokat az embereket kellene szidni akik kirakják az utcára ezeket a kutyákat, nem pedig a lelkiismeretes gazdákat.

Köszönöm azoknak akik normálisan válaszoltak.

2011. márc. 17. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!