Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tartozok a legtehetősebbek...

Nem tartozok a legtehetősebbek közé, nagytestű (németjuhász) kutyámat nem tudom Orijen vagy Acana prémium tápokkal etetni, mivel etessem, mi lenne neki a legegészségesebb?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A Brit tápok nem drágák és viszonylag magas a hústartalmuk.

De még a Joserát is tudom ajánlani.

2011. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A Dog Chow kb. fele annyiba kerül, mint az Acana, és felső középkategóriás tápnak minősül.
2011. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
A mi németjuhászunk 6,5 éves, egészséges, gyönyörű, pedig (csak) nagyrészt Darlinggal, s kisrészt főtt étellel etejük.
2011. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a Joserát nagyon tudom ajánlani én is.

Ha szemfüles vagy, kb. 7000-8000 Ft-ért meg tudod kapni a 20kg-os zsákot. Ennél még a Darling is drágább, és ez prémium minőség, nem kell mellé soha semmi mást adnod, nincs tele színezékkel, és kevesebbet is kell adni belőle, mint Darling és társaiból ;)

2011. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha a kérdezőnek van pénze Darlinggal etetni, akkor a Dog Chow-ra is lesz pénze. Körülbelül 500-550forint/ kilóra kijön a Dog Chow és nagyságrendekkel jobb táp, mint a Darling és társaik. Ha ezzel etetsz és mellé még főzöl néha néha úgy simán jó.
2011. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

kennels favorite, 6000 ft 20 kilo

sok erős középkategoriás táp van ilyen árban, ki kell tapasztalni a te kutyádnak melyik a legjobb

2011. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ninna ♥ ***** válasza:
Igen, mindenképpen valami Darling és Chappi, Pedigree minőségnél jobb tápokkal etess, azok nem érnek szart sem. Josera, Brit, Dog Chow, Kennel's Favourite, Profine, Belcando, Bewi-dog, Happy Dog Natur Croq termékeket nyugodtan vehetsz neki, teljesen jó tápok azok is. Bár ezek mellé jó, ha kap valami táplálékkiegészítőt, a Pet-phos vitamin tök jó lenne, 2000 ft egy jó nagy dobozzal, és nekem 2 hónapig elég, szerintem annyit megér, és nagyon jó. Minden vitamin meg van benne. Szerintem ha ezeket a tápokat választod + a vitamint, akkor is kijössz egy havi 10 ezer forintból, ami szerintem tök jó.
2011. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 IGCM ***** válasza:

timi (: 500 ft/kg táp az iszonyatosan drága!!:D

Még az Acana is csak 450ft körűl van/kg x.x


Ezen az oldalon nézz körűl!!Itt a legolcsóbbak a tápok és ha oldalt beállítod akkor kilogrammonkénti ár szerint mutatja!


[link]

2011. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ninna ♥ ***** válasza:
Az Acanának mióta 450 ft a kilónkénti ára? 1000-1500 forint körül van a kilója, sosem volt az 450 forint, nem tudom miről beszélsz. Egyébként megnéztem az általad említett honlapot, ott is 1700-2200 forint között jön ki az Acana kilója, szóval nem tudom, honnan vetted az 500 forintot. 500 ft/kg táp az tök olcsó, teljesen jó árban van, kicsit el vagy tévedve.
2011. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 IGCM ***** válasza:

Ja várjál XD

Igazad van!!Elnéztem bocsi :D

2011. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!