Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt a GYIK-en debreceni...

Tyler913 kérdése:

Vannak itt a GYIK-en debreceni kutyasok, akiknek lenne kedve a nyaron kozos setaltatashoz?

Figyelt kérdés
Azert csak a nyaron,mert akkorra lesz meg a kutyam (amstaff).Mivel az en kornyezetemben nincsenek kutyatartok,jo lenne ha tudnam "tarsasagba vinni",hadd jatsszon,szocializalodjon.
2011. márc. 17. 03:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak! :) Bár Debrecen elég tág fogalom.. Itt az én környékemen (Civis, Jerikó utca) akadnak staffok és más kutyások! :) Nekem spánielem van, de ő nem szeret játszani más kutyákkal sajnos, de ezen a környéken van sok kutyus.
2011. márc. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

En az Ujkert kornyeken lakom,Bolyai,Egyetem ter,Borbiro ter,Civis utca stb. szoba johet:)

Persze,tudom,hogy vannak a kornyeken mas kutyasok,de gondoltam,jobb lenne elobb a neten felvenni a kapcsolatot.

2011. márc. 17. 15:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok. :) És akkor bemutatlak pár kutyásnak, ha még aktuális lesz a dolog. :) a Bolyai, Nagydomb környéke tökéletes lesz.
2011. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megvan a kutyus,most 3,5 hónapos,és jó lenne,ha tudnám "társaságba vinni",ahol jól szocializált kutyákkal ismerkedhetne,játszhatna.Ha vagytok itt az Újkert-Böszörményi út-Vezér lakótelep környékén élő kutyások,kérlek írjatok!
2011. jún. 9. 22:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Itt vagyunk még mindig! Igaz, nem egy súlycsoportúak a kutyáink veletek, de mindegyikünk szocializált és örülnénk ha csatlakoznál hozzánk! :) Ma este is megyünk majd sétálni elvileg, még nem tudom hány órakor, de 5 körül megírom neked itt és ha jó akkor találkozhatunk! :)
2011. jún. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyszerű lenne!Mi 16:30-kor megyünk varratszedésre (fülből,úgyhogy semmi komoly),szóval ha este 6 után mentek,akkor biztosan tudnánk csatlakozni hozzátok.Csak írd meg,pontosan hol és mikor.Üdvözletem!
2011. jún. 10. 08:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen 6 után megyünk! Olyan fél 7 és fél 8 körül szoktunk találkozni, de ha egyeztetek a többiekkel akkor megírom neked pontosan mikor. A helyet már is megtudom mondani, mégpedig a cívis utcai posta, ahol van mögötte az a narancssárga épület ami mögött meg a templom. Ha így tudod akkor a posta előtt találkoznánk. :)
2011. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na akkor 19-19:15 között oké nektek a posta előtt?
2011. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Teljesen oké!Ott leszünk,bár lehet,hogy kicsit fáradt lesz a kicsi,még csak most értünk haza az orvostól:)
2011. jún. 10. 18:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond! A nyugodt lelkiállapot jobb is az ismerkedéshez! :P Várunk titeket!
2011. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!