Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gennyes méhgyulladása van a...

Gennyes méhgyulladása van a tacskómnak, mivel tudok segiteni neki a gyógyulásban?

Figyelt kérdés

Gyennyes méhgyulladást állapitott meg nála a doki kapott 2 injekciót és várunk most de nagy nagy szuszog meg liheg és mászkál nyugtalan. Mivel tudok neki segiteni? Néztem neten,de nem nagyon találok semmit. 10 éve ivartalanitották de a méhét benn hagyták. Mondta most a doki hogy 14 éves korban nagyon veszélyes lenne a mütét. remélem felépül:( de nem tudom mennyi az esélye. ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban kérem ossza meg velem:(

köszönöm


2011. márc. 17. 14:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljes kipakolás nélkül sajnos nem sok esélye van szerintem, pár héten el fog pusztulni. Gondolkozzatok el a műtéten, ha nem javul, hátha túléli.
2011. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
*pár héten belül
2011. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
egyszer már ugye volt neki de nem vette ki a méhét:( most egy másik doki azt mondta hogy nagyon veszélyes lenne és nagy az esélye hogy abba hal bele:( mennyiidő lehet amig kiderül hogy túl éli e? vele nöttem fel és nem akarom még elvesziteni:( véső esetben egy ilyen mütét mennyibe kerül ha már volt neki régen és a petefészek már ki van szedve?
2011. márc. 17. 14:14
 4/22 anonim ***** válasza:
29%
Adjál neki kamillateát és kenegesd a gennyes részt!!
2011. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
belül gyülemlett fel a genny a petefészkébe az a baj :(
2011. márc. 17. 14:16
 6/22 A kérdező kommentje:
kamilla teát nem inná meg:(
2011. márc. 17. 14:17
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

Tényleg ki kellene venni a méhét, a gennyes méhgyulladást nagyon nehéz és drága kikezelni.

Amit tudok ajánlani: Immunovet por. Keress rá, segíti a gyógyulást.

Felelőtlen volt a doki aki így ivartalanította :(

2011. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
nagyon kicsi voltam még a szüleim meg nem értettek hozzá de ha ennyi idös lettem volna nem engedtem volna hogy ahhoz a szemét dokihoz vigyék és utána olvastam volna neten hogy hogyan is van ez. sajnos 50ezret talán még egy hitelböl tunánk most kifizetni annyira nem tellene rá:( remélem hogy felépül gyorsan:(((( :'(
2011. márc. 17. 14:22
 9/22 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben csak az a 2 lehetőség van,hogy vagy megkockáztatjátok a műtétet egy komoly klinikán,vagy meghal a kutya.

Immunovettől és társaitól ez nem fog sajnos meggyógyulni.

Merre laktok?

2011. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
köszönöm! veszek is ilyent holnap remélem segiteni fog:(
2011. márc. 17. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!