Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gennyes méhgyulladása van a...

Gennyes méhgyulladása van a tacskómnak, mivel tudok segiteni neki a gyógyulásban?

Figyelt kérdés

Gyennyes méhgyulladást állapitott meg nála a doki kapott 2 injekciót és várunk most de nagy nagy szuszog meg liheg és mászkál nyugtalan. Mivel tudok neki segiteni? Néztem neten,de nem nagyon találok semmit. 10 éve ivartalanitották de a méhét benn hagyták. Mondta most a doki hogy 14 éves korban nagyon veszélyes lenne a mütét. remélem felépül:( de nem tudom mennyi az esélye. ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban kérem ossza meg velem:(

köszönöm


2011. márc. 17. 14:08
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
értelek benneteket persze:( hát 5000-et kért kiszállásal azért már az sziven ütött, de már jobban van valamivel eddig nem ivot már iszik szépen csoválja a farkát :) mikor megkapta a szurit kap formájában távozott a genny mert kb 1 liternyi vagy több habot hányt utánna meg kicsi a hüvelyéből elvittem sétálni és már nem véres a vizelete sem és már nem hányt :) remélem holnap enni is fog már. este imádkozok érte mert nagyon szeretem és nem szeretném megmütetni persze ha romlik az állapota vasárnapig (akkor kel visszaszólnom dokinak) akkor nincs más választás, de remélem nem igy lesz:)
2011. márc. 17. 21:45
 22/22 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés, de gondoltam megosztom a tapasztalatomat:

Szintén 14 éves a kutyám, gennyes méhgyulladása volt, bár nem tacskó hanem nématjuhász-keverék és ma voltam vele dokinál, meg is műtötte. 25 ezer volt a műtét és kapott 3 napra elgendő antibiotikumot. Én sem akatam műttetni, de nekem 3 állatorvos is azt mondta, hogy ha nem műtik, akkor 99%, hogy elpusztul, tehát belementem. Most kezd ébredezni az altatásos kábulatból, azt mondta az orvos, hogy ha ezt az éjszakát túléli, akkor biztosan életben marad. Ennek esélye az orvos szerint 60%. Műttesd meg, mert úgy legalább nem lesz bűntudatod, én is félek még mindig, hogy mi lesz, de ha nem műtteted meg, akkor mindenképpen el fog pusztulni és szenvedni fog! Így pedig legalább van remény! Remélem segítettem.

Üdvözlettel: Judit

2011. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!