Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak szorulása van,...

A kutyámnak szorulása van, meg próbáltam már a tejet, meg étolajat de semmi, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Egy 7 hónapos Yorkshire Terrierről van szó.
2011. márc. 17. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. márc. 17. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:
az enyémnek is volt. én nem próbálkoznék túl sokáig házi praktikákkal, mert könnyen bélcsavrodást kaphat, ha nem kezelik idejében. vidd állatorvoshoz, ő segít a problémáján. ha hullámos, hosszú a szőre, fürdetés után nyírd le azon a tájékon,mert könnyen összecsomósodhat, ami aztán áthatolhatatlan dugót képez. az enyémnél ez volt a baj. azóta nyírom és nincs vele probléma
2011. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és a kacsamáj kevéske olajjal segíthet neki?
2011. márc. 17. 15:38
 5/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok. szerintem várj egy -két órát, ha annyi időn belül nem hoz eredményt a máj-olaj kombó (nem hinném, hogy fog), akkor vidd orvoshoz még ma!
2011. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké, esetleg tudsz ajánlani egy állatorvost Bp. 11 ker-ben. Mert a régi állatorvos felmondott és nem tudom hova vigyem.
2011. márc. 17. 15:44
 7/10 anonim válasza:
szia! a mi kutyusunknak is volt szorulása majdnem 2 hétig. Ricinus olajat kellett neki adni naponta 2 kanállal belekeverve egy kis konzervtápba vagy amit imád a kutyusod. ez gyógyszertárban kapható és még nem is nagyon drága., kellett vagy 3-4 nap de meghajtotta , mellé adjatok neki tejet amibe tesztek egy kis olajat.
2011. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tejet ne. Inkább natúr joghurtot, de leginkább az orvoshoz vidd, mert ő tud pontosat, lehet ezekkel csak ártasz neki.
2011. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekünk ezt ajánlotta az állatorvos. s ha nem segítr akkor műtét lett volna belöle
2011. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat már rendbe jött :)
2011. márc. 19. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!