Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erős kezű tinédzsernek melyik...

Erős kezű tinédzsernek melyik kutyafajtát ajánljátok?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Mindig is nagy szerepet töltöttek be az életemben a kutyák. Eddig ahány kutyánk volt a családé volt. Rengeteget foglalkoztam velük.

8-10 évesen egy Amerikai bulldogot és egy Bernáthegyit tanitottam meg: az ül, marad, fekszik parancsszavakra.


Szeretnék magamnak egy saját kutyust. Valamilyen könnyebben kezelhető kutyafajtát szeretnék. Foglalkoztam már kutyákkal, de a szüleim segítségével. Mostmár egyedül szeretnék.

Kinti-benti kutyus lenne. Melyik fajtát ajánlod?

Termet,szőrzet, mozgásigény nem lényeges.


2011. márc. 18. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Border collie,Belga juhász,Német juhász,Boxer,Argentin dog,német dog,
2011. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok:Ha sokat foglalkoznak vele,kis korától,szinte minden kutya könnyen kezelhető.
2011. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a Németjuhászt ajánlanám.
2011. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert könnyen kezehető , és emiatt jó tanulókutyának szerintem.
2011. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Szívesen várok még ötleteket:)

2011. márc. 18. 11:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a magyar vizslát ajánlom, mert nagyon barátságosak, szeretnek tanulni, lehet velük nagyokat kirándulni és mindenféle kutyás sportokat űzni. Szerintem egy 15 éves lányhoz nagyon jól illik egy vizsla.
2011. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

A Német juhász és a magyar vizsla nagyon tetszik:)

Én még ezekre a fajtákra gondoltam.

Közép Schnauzer, Bobtail, Weimari vizsla.

Ezek közül valamelyik?:)

Vagy még valakinek lenne valami ötlete?

Az még fontos szempont,hogy szeresse a gyerekeket,mert van egy 6 éves kistesóm:)

2011. márc. 18. 11:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Staffordshire terrier, vagy inkább ments meg egy kutyát, és nézz körül menhelyeken, ha odamész és elmondod, hogy egy "nehezebb" kutyát is szívesen elvinnél, mert tudod kezelni, biztos fognak örülni hogy egy kicsit bonyolultabban kezelhető kutyát örökbe tudtak adni, akinek nem biztos hogy sok esélye lett volna egy kezdő kutyásnál :)
2011. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Végre valaki, akinek nyugodt szívvel én mondom: Labrador :)

vagy bármilyen retriever.

2011. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A vizsla jól kijön a gyerekekkel. Egyik szomszédunk végzett hosszas "kutatást", mielőtt kutyát vett a két kisgyereke mellé. végül a vizslát hozta ki, mint a legjobb fajta.
2011. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!