Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez nem árt a Bobtail bundájának?

Ez nem árt a Bobtail bundájának?

Figyelt kérdés

Unokatesóméknak van két Bobtailjuk.. És nem fésülték a szőrét..vagyis nem volt rá mindig idejük..elvitték kutyakozmetikushoz..és az levágta nekik a szőrüket.. A pofijukon meghagyták a nagy bundát..de a testükön sokkal rövidebbre lett levágva..

ez nem árt ennek a kutyafajta szőrzetének?


2011. márc. 18. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nyíratják a kutyáikat. Semmi bajuk. Bár azt én nem értem, minek vesz valaki olyan fajtát, amit utána lusta ápolni?
2011. márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
na ez az, nem csak vagánykodni kell azzal a kutyával, hogy nekem ilyen, meg olyan fajtám van.... ápolni, és gondozni kell őket, pláne a Bobtail nagyon megköveteli a törődést, ápolást
2011. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig jobb lenyírva, mint ápolatlanul.

Az unokatesódék elgondolkozhatnának viszont, minek nekik ilyen fajta, hogy restek ápolni a szőrüket. szegény kutyák. :(

2011. márc. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyírás nem árt, csak viccesen néz ki tőle... :)
2011. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!