Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek érdemes ezt a...

Szerintetek érdemes ezt a kiskutyát megvenni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ha egy alomban csak 3 kiskutya született (bullterrier), abból az egyik eleve halva, a másik pedig kis csökevényes volt és 3 nap után elpusztult, tehát csak egyetlen kiskutya maradt életben.. akkor azt kockázatos lenne megvenni? félve attól, hogy ő sem egészséges? egyébként törzskönyv nélkül 50.000, törzskönyvvel pedig 65.000
2011. márc. 18. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mi foglalkozunk kutyákkal és véletlen se vedd meg mert igen nagy a valószinűsége h pár héten belül elpusztul az is.

és a bullterrier választásához csak gratulálni tudok:):) kiváló fajta!

2011. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Én nem venném meg... De az is lehet, hogy egészséges lesz. Inkább a helyedbe vennék egy rendes tenyésztőtől bullt. Onnan gondolom, hogy szaporító lehet, mivel tenyésztőnél nincs olyan, hogy törzskönyvel vagy anélkül.

Itt most van is kölyök: [link]

2011. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xnorkax ***** válasza:
83%
Furcsa nekem, hogy törzskönyvvel 15.000 fttal drágább, mikor a törzskönyv kiállítása csak 5500 ft... :/ Szerintem elég nagy a valószínűsége, hogy egészséges, de sosem lehet tudni... :S Mert ha a testvéreinek ennyi problémája volt... :/
2011. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet lesz baja, lehet nem. Ez az egyik ok, a másik: csak azért 15 ezerrel drágább tk-val, mert nem is lehet neki. Kérdezz rá. Mondd, hogy feltétlenül kérsz tk-t...rögtön lesz kifogása.
2011. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 IGCM ***** válasza:
Megne vedd ..x.x
2011. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg, hiszen az nem rendes tenyésztő, akinél opció a törzskönyv. Azt sem tudhatjuk, hogy ennek a kiskutyának nincsen semmi egészségügyi problémája, annál rosszabb nincs is, mint szenvedni látni egy kiskutyát.

Amelyik kennelt az egyik előző válaszoló ajánlott, az nekem is tetszik.

2011. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg, inkább gyűjts még rá, és keress egy rendes tenyésztőt. Fontos hogy jó helyről vegyél Bullt, mert különben feltehetően ideggyenge kiskutyát kapsz, ami miatt veszélyessé válhat a kutya.
2011. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!