Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Írnátok egy gazdás kutyákat?

Írnátok egy gazdás kutyákat?

Figyelt kérdés
csak úgy kíváncsiságból:)
2011. márc. 18. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Dobermann, roti, kaukázusi, mudi, közép-ázsiai
2011. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Német juhász, kuvasz, komondor
2011. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 IGCM ***** válasza:
0%

Összes magyar kutyafajta :D

Meg még a Kelpie,ezeken kívűl is van persze.

2011. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%
Pitbull, Staffordshire terrier, Akita, Közép-Ázsiai Juhászkutya
2011. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én igazán a csaucsauról hallottam ezt.
2011. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A stafford, pitbull nagy hülyeség.

Nekünk az van és az egész családot, gyerekeket is beleértve imádja!

És az összes staffis ismerősöm ugyanezt mondja.

2011. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

ha megírod mi a kutyafüle az, hogy "egy gazdás", és ez miért függ a kutya fajtájától akkor mondok olyanokat:)

szerintem minden fajtánál nevelés szoktatás kérdése, hogy kire mennyire hallgat (ha ez az egy gazdás sztereotipia jelentése)árnyalatbeli különbségek vannak de ez minden kutyára igaz fajtától függetlenül-esetleg a kutya természetes dominanciája, energiaszintje befolyásolja a dolgot de nem a fajtája

2011. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A kelpie nagyon barátságos kutya. Akikkel én találkoztam azok nem voltak egygazdásak.

22:01 de bizony hgy a fajta (is) befolyásolja. A fajtákat különbző dolgokra tenyésztették ki. És bizony azonos feladat valamennyire hasonló jellemet kiván. Persze vannak különbségek és kivételek de ez nagy általánossgban igy van. És ami nincs arra nem epithetsz. Pl. Egy labradort is meg lehet tanitani hogy senkivel se foglalkozzon csak a gazdával de az sehol sem lesz igazi egygazdás dologhoz, mert azoknak ez alapból jön. Mert a labi másra lett kitalálva. Mintahogy láttam már vadszkutyát terelni de az csak betanitott kerülgetés volt nem ösztön.

2011. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A kuvaszról mindenki azt mondja, egygazdás. Hát a miénk nem az! Bár ez attól is függ szerintem, hogy a párom és én kb. ugyanannyi időt foglalkozunk vele, így mindkettőnknek ugyanúgy engedelmeskedik.
2011. márc. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
angol cocker spániel tuti az, csak énrám hallgatott a családból, de elég durván :)).
2011. márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!