Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van a kutyámnak?

Mi baja van a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Félek hogy beteg, mert mostanában nagyon fura, mindenhová kovet a lakasban, a multkori foldrengesnelis ugyan ez volt, lehet hogy csak egy ujabb foldrengest erez?

Vagy mi baja van talán beteg, mert amugy nemreg voltunk allatorvosnal es egeszseges.


2011. márc. 18. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
pontosan mit is szeretnél kérdezni?
2011. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Szuka? Az én kutyám azelőtt csinálta ezt, mielőtt először tüzelt volna.
2011. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most mit vársz, cigánykártyából olvassuk ki a választ, vagy beszéljünk vele telepatikusan? Te ismered a kutyádat, ha szerinted fura, annak nyilván oka van. Figyeld jobban, ha más furát vagy betegségre utalót is észreveszel nála, akkor azzal nyilván foglalkozni kell, addig meg annyit tehetsz, hogy megpróbálod összeszedni, hogy változott-e valami a kutya életében, vagy történt-e valami (a kutya szemszögéből, ami neked lehet hogy semmiség, de neki nagy dolog), ami miatt megváltozhatott a viselkedése.
2011. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
van hogy az állatok előre megérzik a bajt...de akármi más is lehet a háttérben...elég tágan fogalmaztál.
2011. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%

szerintem egy 10 év körüli emberke lehet a kérdező :)

és most kezdi magának bebeszélni, hogy a kutyájának természet feletti képességei vannak

2011. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

7 éves kan kistermetu kutya.

17 vagyok és csak akkor írj ha értesz hozzá, ugyanis az állatok elore megerzik az ilyeneket!

2011. márc. 18. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
elég sűrűn...
2011. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sztem megérzi a dolgot.

Nekünk volt balesetünk kocsival és a kutyusunk(Westie, Kan) velünk volt. Mielőtt ütköztünk volna a másik autóval és levittük a ház oldalát olyat vonyított, hogy majd megsüketültünk. Nagyon kicsi volt még akkor. mikor kiszáltunk szegény ott állt a kocsiba és nézett könnyes szemekkel. Utánna még egy napig szomorú volt.

Bocsi, hogy leírtam az egészet, de ez alapján sztem megérzik a kutyák az ilyeneket.

2011. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem felesleges a kérdés. Írtad, hogy "...lehet, hogy csak egy újabb földrengést érez?"..., majd "kiakadtál", mikor valaki nem ezt írta. Ezt akarod hallani? Akkor minek kérdezed?
2011. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!