Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak elájulva az...

Miért vannak elájulva az emberek a kölyök kutyáktól?

Figyelt kérdés

Annyiszor látom, hogy meglátnak egyet, akkor "jajj, de aranyos!" Ha meg egy felnőtt kutya ott van arra, meg rá sem néznek...

Meg sok más állatnál is, meglátnak egy picit, egyből meg akarják fogni, a felnőtt állatoktól meg semmi reakció nincs.


2011. márc. 19. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem mindegyiknél van ilyen reakcióm. :D

am szerintem ugyanaz mint az embereknél, a kisbabáknak is mondják h milyen aranyos, de minden felnőtthöz azért nem lehet odamenni megsimogatni a buksiját. :D

2011. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az embergyerekre is így reagálnak. Nem tudnám megindokolni, de szerintem tök normális viselkedés.
2011. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát tudod, még engem sem akart senki mindenáron körbecsókolni, és nem simizték meg a fejecskémet, viszont a babámat rögtön körbeajnározzák. :)

Mert piciben minden olyan cuuuukkkkkiiii.

Szerintem tök általános dolog, amit írsz. Nincs benne semmi furcsa.

De a mögöttes tartalommal egyetértek: egy felnőtt állat is sokat ér, nem csak a pici!

2011. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden kölyök állat ( az ember gyerek is ) a gömbölyded formáival, a nagy fejével, szóval a babajellemzőkkel kiváltja az emberből a "gondoskodási ingert". Egyszóval úgy vagyunk kódolva genetikailag,hogy elájuljunk tőle :)
2011. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a dobermannom kicsi volt, átjöttek az ut másik oldaláról megsimogatni. most 3 éves, ha meglátják átmennek ut másik oldalára. :)
2011. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem stafim van, kicsi, mindenki megcsodálja, "üngyümbünygüm" meg ilyenek, de kíváncsi lennék, egy év múlva hány embertől hallom majd, hogy "Vidd innen a harci kutyádat!" Az emberek ilyenek...Sajnos...
2011. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A többiek jókat írtak, igazuk van :)

Nekem is így volt, a kutyám kb 5 hónapos koráig csodálat tárgya volt, mindenki odavolt, hogy milyen cuki. Meg akarták simogatni, volt, aki lelassított autóval, hogy meg tudja nézni.

Hát, most már nem vagyunk olyan érdekesek...:)

2011. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!