Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, ti vennétek...

Mit gondoltok, ti vennétek innen kutyát? Szerintetek jó tenyésztő? Többi lent

Figyelt kérdés

[link]


Már érdeklődtem e-mailben, cavalier king charles spániel kiskutyát szeretnék venni. Törzskönyvvel szeretném, meg is kérdezték, hogy kérek-e törzskönyvet. Még azt is mondták, hogy ha 2kiskutyát viszek akkor olcsóbban odaadja :/

Ti vennétek innen kutyát? Egészséges kölyköket fogok kapni így?


2011. márc. 19. 15:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem ... konkrétan 29 kutya van fent a weboldalon, szűrési eredmények meg semmi. Szerintem kutyagyár, nem tenyésztő.
2011. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
én innen nem vennék kölyköt...lehet sok kutyával foglalkozni és különböző fajtájú kutyát tenyészteni de ezek a kutyák nem ápoltak, a TK alap dolog és fura, hogy ezt megkérdezik és csak saját magamból kiindulva mondom, hogy tőlem egyszer akart egy gazda két kutyát és inkább egyet se kapott..
2011. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is pont ez volt a gyanús. meg aztán ennyi kutya basszus :/

még írhattok véleményt, mindent szívesen veszek,de szerintem keresek másik tenyésztőt. Ajánlhattok tenyésztőt is, ha ismertek valakit aki lelkiismeretes, stb :D mindkettőtöknek ment a zöld kéz :) ja amúgy utolsó, te milyen fajtát tenyésztesz, és mi a kenneled neve? csak kíváncsiságból :)

2011. márc. 19. 15:47
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vegyél innen...
2011. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 jana010 válasza:
10%
nagyon szépek én 2-öt is vennék nehogy unatkozzanak !!
2011. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kaleido Star kennel

[link]

2011. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

[link]


És erről a kennelről mi a véleményetek? Ez jobb mint az előző? :)

2011. márc. 19. 15:53
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
óó őket ismerem csak az aussie miatt nagyon helyesek bár nem tudom mennyire lelkiismeretes tenyésztők... a szűrésekre kérdezz rá mert nem látom kiírva
2011. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%

jana010 válasza:


nagyon szépek én 2-öt is vennék nehogy unatkozzanak !!


Nem csak azért, hanem mert még ugy olcsobb is:)

2011. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom szokatd-e olvasni az A kutya magazint, de abba mindig bemutatnak egy adott kutyafajtát tenyésztő kenneleket. A Cavalier King Charles esetében a következőket:

Slippy Star kennel

Akvamarin kennel

Pearl of England kennel

Royal Gifilo's kennel

Ezekre próbálj meg rákeresni, hátha valamelyik elérhető távolságban van. Ezeknél nagy valószínűséggel egészséges kutyust kapsz.

2011. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!