Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a tacskóról?

Mit gondoltok a tacskóról?

Figyelt kérdés

nincs nekem tacsim de nagyon tetszik de valami mégis visszatart tőle mert olyan furi :S

vélemények a tacsiról? - / + is érdekel


2011. márc. 19. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Imádni való, de rendkivül önfejű, makacs kutya
2011. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tacsi keverékem van. Nagyon aranyos kutya, csak nagyon ugatós. Nem rég fogadtam örökbe:)
2011. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincs tacsim, de én nagyon szeretem őket. Okosak szerintem szépek is. Viszont makacs kutyák, na meg gerinc problémákra vigyázni kell.
2011. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xnorkax ***** válasza:
Következetesnek kell lenni velük nevelés terén, de ha mindez megvan eszméletlen kutyák. :) A mi tacsi keverékünk annyira vicces és jópofa volt, ezzel szemben kitűnő jelzőkutya is volt egyben. :)
2011. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Anyuméknak tacsijuk van, rettentően akaratos, makacs kutyu, de mindemellett nem lehet nem szeretni. Elképesztó mozgékony, hihetetlen energiabomba.

Mindenesetre nagyon következetesnek kell lenni a nevelésüknél. Elég dominánsak... ;)Legalábbis anyumé az...

2011. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tyler913 ***** válasza:

Talan az egyetlen kutyafajta,amit nem szeretek.Egyreszt a kulseje is elegge torz az en szememnek,masreszt,mert rosszak a tapasztalataim veluk.

Nagyszuleimnek mindig is tacskoja volt,es en egy allandoan idegesitoen ugato joszagot ismertem meg bennuk,es nem is tudom,valahogy sunyisagot lattam a szemukben,nem tudtam bennuk bizni.Persze attol meg lehet,hogy masnak ez a kedvenc fajtaja,biztos csak en ismertem felre oket a nagyszuleim kutyai miatt:)

2011. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!