Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusnál befeketedő köröm,...

Kutyusnál befeketedő köröm, láttál már ilyet?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm kutyájáról lenne szó, a kutyusának semmi baja nem volt, egészséges, szintelen-szürkés körme volt, és egy nap azt vette észre, hogy a kutyus sántít, jobban megnézte, látta, hogy a körme fekete, mintha alvadt vér lett volna, de ezt nem tudja biztosan. A körme teljesen fekete azóta is, több mint egy hete, és sántít. Dokihoz küldtem volna őket, de nincs rá pénze.

Szerintetek mitől lehet, és hogy lehetne segíteni?


2011. márc. 19. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor sorolom....

beakadt, leszakadt, megszúrta, begyulladt......

stb.

Orvos és bejelentkezéskor akár halasztott fizetést kérni.

De lehet betadinnal kenegetni, talán begyógyul.

2011. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :) A krémet megmondom neki, lehet, be tudja szerezni.

Náluk egy orvos van a környéken, az nem ad neki hitelt :(

Fajtatiszta neki a kutyus, azért félti, azt mondta, a köröm megvan, csak fekete. Sajna én nem láttam, csak bővebben elmesélte, ennyit tudok.

2011. márc. 19. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
a doki semmit nem fog tudni rá adni csak fájdalomcsillapítót...ha vérzik betadni. Ha nagyon fáj neki akkor ketfoen... mást az orvos se tudna adni...az a legjobb
2011. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!