Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz baja az 5hónapos kutyámna...

Lesz baja az 5hónapos kutyámnak, ha megetetem vele a maradék macskakonzervet, mert a macskám nem hajlandó megenni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megeteted vele az még nem baj.
2011. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja! Amúgy milyen kutyusod van?
2011. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
golden retriever
2011. márc. 20. 13:38
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ amúgy:)
2011. márc. 20. 13:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lessz semmi baja. Macskámnak volt száraz tápja amit nem szerett és én meg még nyáron négy hónapos kutyusnak adtam. Azóta sincs tőle semmi baja. Westie kutyusnak adtam.
2011. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 IGCM ***** válasza:

Ha hosszútávon csinálod bizony hogy lesz baja...tönkremegy a veséje mível jóva ltöbb fehérjét tartalmaz mint amennyire egy kutyának van szüksége.

A macska nem kutya,egésznap előtte leeht az étel.Rakd olyanhelyre a kajáját ahol a kutya nem éri el viszont a macska simán .

2011. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze azt tudom, hogy nem jó hosszú távon.Csak egyszeri alaklomra gondoltam, hogy de kelljen kidobni a kukába.
2011. márc. 20. 16:18
 8/8 A kérdező kommentje:
hogy NE kelljen kidobni
2011. márc. 20. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!