Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény arról, hogy valaki...

Vélemény arról, hogy valaki egy 9 hós stafinak akarja kupíroztatni a fülét?

Figyelt kérdés

Igyekeztem elfogulatlanul írni a kérdést...

Állatorvos elvállalja egyáltalán? Lesz valami pszichés sérülése a kutyának?


2011. márc. 20. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Háát egy 9 hónapos stafinek már nem hiszem hogy lehet mert már késő előbb kellett volna.
2011. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Hát et már nem tartom jó ötletnek.8-12 hetes kor között még csak elmegy mert még nem igazán porvos így gyorabban gyógyul és nem is annyira fájdalmas a kutyának , de 9 hóaposan más a helyzet.Én biztosan nem tenném.
2011. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl késő. Hosszú idő lenne a gyógyulás és nagyon fájna is neki :(
2011. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 IGCM ***** válasza:

Lesz pszihés sérülése.

Felesleges az a fül már nem fog normálisan állni hiába kupíroztatod!!Már késő hozzá.

Fogadd el úgy ahogy van.

2011. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én láttam már olyan amstaffot amelyiknek szintén ilyen korban lett levágva a füle, háááát... ne tudd meg milyen volt, undorító! Nemhiába javasolják 8-10-12 hetesen.
2011. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam magyarázni a gazdájának, de hajthatatlan....Előre sajnálom azt a szegény kutyát!
2011. márc. 20. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát igazából attól függ, hogy milyen a füle.

Ha így vágatlanul is felálló és nincs lekonyulva, nincs megtörve a porc, akkor semmi akadálya.

De, ha már le van hajolva előre felé, akkor ronda lesz nagyon, vágva is megmarad benne a törés.

Elvileg egy jó orvos ezt mind elmondja, megvizsgálja a fület és tanácsot ad, hogy érdemes-e vágni.

2011. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!