Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kutyátok legidegesítőbb...

Mi a kutyátok legidegesítőbb szokása?

Figyelt kérdés
Nekem kettő van. Az egyiknek az,hogy ha megijed vmitől,akkor leül ( séta közben ) és nem mozdul. A másiknak az alkalmi süketsége. Nála még gondok vannak a -ki a főnök- kérdés tisztázásával. ( nagyon öreg,és úgy fogadtam be )Na,és amikor úgy dönt,hogy ő a főnök,akkor igen kemény meneteink vannak :)
2011. márc. 20. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 kutyánk van, egy 3 éves drótszőrű foxi és egy 1 éves kölyök rottweiler. A rotink nagyon buta, egy önálló gondolata sincs xD Amerre megy a foxi arra megy ő is. Állandóan követi, nem száll le róla hiába morog rá a foxi. Ez már néha minket is idegesít.
2011. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Barátnőmnek egy magyar vizslája van, és ha valaki jön,az illetőnek mindig beleszagol az intim tájaiba, de nem csak egyszer, hanem amíg be nem megy a házba, Samu( a vizsla) követi, és szaglássza.
2011. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindig szétrágja a kerítést és kiszökik.
2011. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 xnorkax ***** válasza:
53%
Nálunk is ez az alkalmi süketség áll fenn sokszor. Na, ez tényleg bosszantó... Mikor hívom, odanéz, aztán mintha nem is hallotta volna megy tovább... XD Jaa, meg még az is idegesítő, mikor a macskánkkal játszik. Mert sokszor bedurvul és olyankor a fülénél fogva cipeli a cicát, az meg hagyja. xD
2011. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám egy haspók, állandóan enne:D Iszonyatos bűntudatom van, ha eszek, és neki nem adok 1-2 falatot. Úgy tud nézni, néha már könnybe lábad a szeme, csak ő is megkóstolhassa :D
2011. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az alkalmi süketség nálunk is megvan, valamint azt is utálom, hogy minden szart (szó szerint), kajamaradékot felszed a földről és zabálná be.
2011. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Állandóan nyammog és nyalja a száját amikor nincs más dolga (nem azért mert én eszek). Mivel elégge csönd van nálunk így jól hallatszik.
2011. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alkalmi süketek a drágák, mindketten :) az egyik kutyámnak még van az a szokása hogy mindent felszed a földről és megeszi :/ mindíg úgy zabál mintha nem kapna rendesen enni x"D a másiknak, aki menhelyi annak meg az hogy amikor leguggolok valamiért akkor mindíg rámugrik hátulról és össze-vissza nyalogat xD eléggé szeretetéhes xD
2011. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaj tényleg, ezt el is felejtettem!


A miénk is folyton nyammog és a száját nyalja!

Néha elég zavaró már.

2011. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az én befogadott pincsim is az agyamra megy néha. Ha legugolok,rögtön jönne nyalakodni,de szegénynek nagyon rosszak a fogai,és elviselhetetlen büdös a szája. Már próbáltuk kezelni,de műteni kéne,azt meg a kora miatt nem ajánlja a doki,szóval szagoljuk. Ő is mindent felzabál,és nem tudom megtanítani,hogy nem szabad. És röfög :D

A másik nagyon engedelmes,jó kutya, csak ez a lecövekelése.. Meg sétához úgy kell kikönyörögni a kapun. Pedig szereti,ha már kint van,nincs gáz,de amíg nem jön ki,sokszor a hajam tépem :D

2011. márc. 20. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!