Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a Yorkimmal, hogy...

Mit tegyek a Yorkimmal, hogy dúsabb legyen a szőre?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi baj a szőrével, de mindenki azt mondja, hogy ritka. szerintem mondjuk csak vékony szálú. mit tegyek, h dúsabb, erősebb legyen?
2011. márc. 20. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
ez ellen nem tudsz tenni semmit, max vidd állatorvoshoz mert lehet, hogy bőrbeteg
2011. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ó biztos nem bőrbeteg :) mondom, én észre se venném, csak az ilyen nagy fajta kutyákéhoz képest kevés a szőre:D
2011. márc. 20. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem látsz a bőrén elváltozást, bőrpírt, korpát, vagy hogy foltokban hullana a szőre, akkor nincs baja.

A szőr minősége örökletes, nem tudsz mit tenni. Figyelj rá, hogy mivel eteted, de nem nagyon tudsz rajta változtatni.

Az én yorkim pont az ellenkezője, a kutyakozmetikus szerint simán elég lenne az ő szőre 2 kutyának is:)

2011. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg étrend kiegészítő kapható, ami a szőrre, bőrre jó.
2011. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a vitaminoktól, táplálékkiegészítőktől nem lesz dúsabb. Esetleg a szőrhullást egy kicsit csökkenti (már amennyire egy yorkinak hullik) vagy fényesebb lesz.
2011. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ninna ♥ ***** válasza:

Én azt mondom, hogy vegyél neki mindenképpen valami szuperprémium tápot, aminek magas a hústartalma, és lehetőleg halasat is, mert az Omega3 zsírsavak nagyon jó hatással vannak a szőrzetre is. Nem csak a fényességét javítja, hanem a vastagságot is, és lényegesen javul a szőr minősége. Én vagy az Acana Pacifica, vagy az Orijen 6hal tápokat ajánlanám, ezek tuti biztos siker.


Adhatsz neki mellé szőrkondícionáló vitaminokat, táplálékkiegészítőket, az nem árt a szőrének, de attól magától nem fog a szőrminősége javulni, csak max. nem hullik annyit. Ez inkább a fényességén javít sokat.

2011. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenhol ritka a szőre vagy csak a fején?kölyök vagy felnőtt?
2011. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! hát most 10 hónapos
2011. márc. 21. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!