Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugatós nagyon a Bullterrier?

Ugatós nagyon a Bullterrier?

Figyelt kérdés
Lakásban szeretnénk tartani és azoknak a véleményére vagyok kíváncsi,akik nem kint,hanem bent a lakásban tartják.Tudom,hogy vannak csaholósabb fajták,pl.dobi,de a bullterrier-ről nem halottam ezzel kapcsolatban sokat.Köszönöm válaszotokat.
2011. márc. 20. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem jellemző, de nevelés kérdése is, meg egyed függő is. Viszont iszonyatos mozgásigénye van, ami ha nincs kielégítve, akkor rombol!
2011. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van!

És készülni kell arra,hogy sokuk rosszul tolerálja az egyedüllétet.

2011. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet ismerek, sosem hallottam még ugatni.
2011. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek.
2011. márc. 20. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Agilis, intelligens, bátor, elszánt, határozott fajta. Ugyanakkor a standardnak megfelelően kiegyensúlyozottság és a mozgékonyság, valamint nyugodt természet és fegyelmezhetőség kell jellemeze.
2011. márc. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk most lett egy mini bullynk. Csak akkor ugat, ha másik kutyával találkozik, és nem engedem játszani valami miatt...de olyankor is csak nyűszítve vakkant kettőt és kész. Ja meg álmában hallottam halkan ugatni egyszer, olyan cukiiii! :):):)
2011. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!