Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire veszélyes a kutyákra...

Mennyire veszélyes a kutyákra ha mérgezett egeret esznek?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltunk a macskán kívül az egerek írtására,de semmi nem válik be.Muszáj méreggel.A macskát a kutya nem tűri.
2011. márc. 20. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A ragacsot meg a görényt is?


Az én kutyám mérgezett patkányt evett (a szomszéd mérgezte) és abba halt bele. Hívtunk hozzá állatorvost, mikor rosszul volt, kérdeztük, hogy nem-e patkánymérgezés, de azt mondta, hogy kizárt, aztán bevittem állatkórházba, mikor nem javult, de ott már nem tudták megmenteni.


Szóval én nem ajánlom a mérget.

2011. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk a patkánymérget ette meg. Ha időben észreveszed a dolgot, az állatorvos tud segíteni a kutyán. Az időtényező nagyon fontos, max. 20 órán belül meg kell kezdeni a kezelést. Ha otthon észreveszed a mérgezést és van K-vitaminod, azonnal add be a kutyának aztán irány a doki.
2011. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A BábolnaBio terméke, a Biostop egérfogó ragasztó nekünk jól bevált. A cég legújabb hírlevele egyébként pont ezzel foglalkozik, érdemes elolvasni! www.babolna-bio.com
2011. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Pont annyira, mint ha te ennél mérgezett egeret.

Ugyanis az állatkísérleteknek azért van létjogosultsága, merthogy ők is hasonló biológiai lények, mint te.

Gondoltad volna...?

2011. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mekkora a kutya és hány egeret eszik. Egy 80 kilós kutya 1 egértől nem biztos, hogy elpusztul, de egy 8 kilós kutya már lehet, hogy igen. Az viszont egészen biztos, hogy árt neki akkor is, ha túléli! Én semmiképp sem tennék ki mérget. A kutya összeszoktatható a macskával, de ha mégsem, akkor is ott van még a mechanikai egércsapdák széles választéka. Nehogy a végén oda juss, hogy se kutyád, se macskád, csak az egerek maradtak!
2011. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A K vitamin túladagolható?Mi lenne ha elkezdeném adni neki?A macskát még megjátszom,de ha nem megy csak remélhetem hogy nem fut össze mérgezett egérrel.Amúgy nem szokta megenni ha ő maga fogja sem,de ez se biztos...
2011. márc. 20. 22:32
 7/13 A kérdező kommentje:
A ragacsot igen,de utánunk 5 házzal kezdődik az erdő,mező.Mindig jön az utánpótlás.A görényt meg épp úgy nem fogadná el,foxi keverék.Pest rejectem is van,semmit se ér.
2011. márc. 20. 22:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Mezei egérfogó és ragaszd rá a sajtot. Faternál mindig bejött. Vagy keksz, azt jobban szeretik.
2011. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha mindig jon az utanpotlas a mereg sem hasznal.
2011. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A K-vitamin, ha nem vénásan kapja a kutya, hanem mondjuk bőr alá, pláne ha szájon át, annyit ér, mint halottnak a csók.
2011. márc. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!