Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem képesek az emberek...

Miért nem képesek az emberek a kutyájuknak nevet adni?

Figyelt kérdés
Minden második kérdés az, hogy: "Milyen nevet adjak (Yorkie) kiskutyámnak?" Tényleg nincs már az emberekben annyi önállóság sem, hogy a saját kutyájukhoz illő nevet találjanak?
2011. márc. 20. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilvan vlmi jo otletben remenykednek
2011. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt én is számtalanszor megkérdezem magamtól. Szóval én is kaptam már ötletet állat elnevezéséhez, de ettől még képes lettem volna egyedül is kitalálni valami jót. Mégiscsak az én állatom, én tudok neki nem sablonos nevet adni, esetleg valami egyedi tulajdonsága alapján.
2011. márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, én mindig a kutyáim személyisége alapján, vagy valamilyen külső tulajdonság, vagy valami rá illő dolog alapján adok nevet. Nem értem, hogy miért gondolják, h főleg látatlanban majd jó neveket fognak találni. Ez olyan, mintha a saját gyereküknek nem bírnának nevet találni...
2011. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tyler913 ***** válasza:

Ja,en sem ertem ezt.Raadasul tele van a net kutyanevtarokkal,ahol abc-sorrendben tobbszaz nev kozul lehet valogatni.

Jo,hogy zarojelben odairtad,hogy (Yorkie),mert azzal is kezd mar tele lenni a hocipom,mikor ugy kerdeznek a Yorkie-kkal kapcsolatban,mintha egy kulon allatfaj lenne a szerencsetlen (szabad a yorkinak kekszet adni?, hogy tanitsam meg ulni a yorkimat? Hany napig vemhes egy yorki?,stb,stb.)

Divatkutyak,divatkutyasok...Ennyi

2011. márc. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert a sok hülye még a kutya nevéböl is divatot csinál"
2011. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!