Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám? A kutyám...

Beteg a kutyám? A kutyám mostanában nem eszi meg a reggelit csak megszagolja és nem tetszik neki.

Figyelt kérdés
Szinte alig eszik egész nap meg máskor ha mi ettünk akkor jött oda hozzánk most nem.De a húst amit hétvégén adtunk neki azt megette.Kicsit többet is fekszik de ha hívom akkor jön játszani meg ha megyünk ki akkor nagyon örül.Ilyenkor már betegnek számít a kutya vagy csak ha egyáltalán nem kel fel?
2011. márc. 21. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A kedvenc falatjaira hogyan reagál? Ha valamit nagyon finomat adtok.
2011. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ez még nem azt jelenti, hogy beteg, csak egyszerűen ilyen időszaka van, hogy nincs étvágya. Ez minden kutyánál előfordul. Ha beteg lenne, azt biztosabban meg lehet látni, mert nyüszítene, és ha hívod, akkor nem menne oda hozzád és nem lenne kedve játszani! Ha ilyesmit tapasztalsz, akkor majd hívj állatorvost!
2011. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kedvence végül is a hús azt megeszi.Meg persze ha édességet eszek az kellene neki de nem adok.Csak én nem tudom elképzelni hogy hogy bír meglenni egész nap kaja nélkül..
2011. márc. 21. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szuka, akkor elképzelhető, hogy tüzelni fog, ha pedig kan, akkor lehet, hogy vannak már tüzelő szukák a környéken, és miattunk "bánatos". Ilyenkor elő szokott fordulni, hogy nem jó az étvágyuk.
2011. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Két héttel ezelőtt már befejezte a tüzelést.Szóval nem az a probléma...megnyalogatja a kaját meg szagolgatja és kiköpi...szóval nem értem miért nem akar enni..
2011. márc. 21. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a kutyád már felnőtt akkor elég neki egyszer adni naponta. Az édesség egyáltalán nem neki való. És az sem jó, ha mindig kiszolgáljátok, mert feltehetőleg most azért válogat. Megtanulta, hogy ha nem tetszik neki valami akkor kap jobbat, magyarán uralkodik feletettek és azt nem szabad. Neki azt kell enni amit a gazda ad. Tudom ez szigorúan hangzik, de higyjétek el a kutya komoly bajokat tus magának csinálni amikor igy makacskodik (hallottam olyanról aki majdnem éhenhaltmakacsságában). Minden nap egyszer elé kell tenni az ételt és ha nem eszi meg akkor elvenni tőle és a következő étkezésig oda sem adni. Napközben sem kell hogy legyen előttemás csak viz.

Ha meg komolyan aggódsz hogy beteg akkor orvoshoz kéne vinni, de én felteszem hogy a dominanciával van baj, abból itélve hogy husikával meg édességgel eteted (nem sértésnek szánom).

2011. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha a kutyád már feltünően nem eszik,szerintem próbáld ki azt,hogyha eddig folyton ott voltál mellette, és mtogadtad neki a kaját akkor most ne dgd az orra elé, rakd ki neki és kész.ha nem válik be akkor próbáld meg teljesen kifárasztani és utána lehet hogy fog enni.De ezt nem mondom biztosra mert velem még nem történt ilyen.
2011. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát lehet, hogy egyszerűen csak nem eszi meg azt a tápot, ha új azért, ha meg már rég óta azt kapja azért...
2011. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!