Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak itt golden retriever...

Vannak itt golden retriever gazdik?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok, élmenyeitek vannak a golditokkal? Minden érdekel! Jótanácstok kezdek, muris sztorikig, minden!:) Köszi, egy leendő golden gazdi
2011. márc. 21. 22:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Na jó, elírtam...-.- Szóval a jótanácsoktól kezdve, a vicces történetekig érdekel minden, ami golden retriever kutyussal kapcsolatos.
2011. márc. 21. 22:25
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Remek ház őrző sok foglalkozást igényel mint minden nagy kutya rengeteget foglalkoztam vele nagyon játékos volt, napi 5-6 órát is foglalkoztam vele, rengeteget tudnék mesélni csak még annyit családi házba jó nagy mozgástér kell neki. Majd még mesélek.
2011. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is egy Golden Retrieverem van ! Imádom! Nagyon aranyos de nagyon rossz is ! A kertünkben ültettünk rózsákat és a kutya meg kitépte! Másnap mikor kimentem az ajtónkon a kutyám ott állt egy rózsa fejjel a szájában és kölyökkutyapofival nézett rám ! *.* Annyira aranyos volt,és nem tudtam rá haragudni! Olyan volt mint ha hozott volna nekem virágot! Ha bármi kérdésed van Goldikkal kapcsolatban akkor én segithetek :)
2011. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi!:) Hát gyakorlatilag minden érdekel a goldikkal kapcsolatban. De akkor kérdezek párat, ha nem baj!:)

A ti golditok kinti vagy benti kutyus? Mennyire nehéz a bundájának az ápolása? Naponta viszitek sétálni? Mennyi sétától fárad le kellően? Macsekokkal milyen a kapcsolata?

Bocsi, hogy ennyit kérdezek.:) Köszönöm!

2011. márc. 23. 22:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi kint tartjuk a kutyát, mert bent nem olyan ajánlatos tartani, főleg ha felnőtt kutyáról van szó :)

A bundájának ápolása egyátalán nem nehéz:) Mi hetente 2x kifésüljük a bundáját és fürdetni inkább csak nyáron szoktuk:) Ami nagyon fontos, hogy ebben az időszakban ,mikor jön a jó idő,és vedli a bundáját ,rendszeresen ki kell fésülni a bundáját! Nem visszük naponta sétálni inkább hetente! Nekünk egy viszonylag nagy udvarunk van és elég hely van arra hogy rohangálhasson!(Persze ha nem olyan nagy az udvar akkor kell vinni sétálni :) )

Én egy faluban lakom és én nem viszem olyan nagyon hosszú sétára! de ha ki akarod egy kicsit fárasztani futhatsz is vele:)

Nekünk van egy macskánk és amikor a kutyám 1 éves volt akkor került hozzánk. A kutyám befogadta és a mai napig együtt esznek és alszanak :)

2011. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha van még kérdés ird bártan :)
2011. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 18:34

Az utolsó elötti választ is te írtad, ugye?:)


Köszi, hogy kedvességedért,még két dolgot akkor kérdeznék.:)


Az egyik az, hogy mikor pici volt a golditok, mennyire volt harapós és ha az volt, hogyan szoktattátok le róla?

Én mindenhonnan azt hallom, hogy a goldi egy nagyon tanulékony okos kutya, viszont itt már volt jópár kérdező, aki a goldijára panaszkodott, hogy problémák vannak a nevelésével. Ti mikor hozzátok került, mennyi idő alatt tanultátok meg a fontosabb dolgokat? Pl ül, fekszik, a behívhatóságot, a láb melletti sétálást, azt hogy belenyúlhatsz a kajába annélkül, hogy morogna, hogy ne ugráljon fel, ne harapjon?


Na asszem nem férek bele a két kérdésbe..:D

Tenyésztőtől vettétek a kutyust? Ha igen, akkor kitől? Rendes, hozzáértő tenyésztő az illető?

És az utolsó kérdésem, mivel etetik a kutyust?:)


Nagyon köszönöm előre is a segítséged!:)

2011. ápr. 8. 10:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy kedvességedért,még két dolgot akkor kérdeznék.:)


Az egyik az, hogy mikor pici volt a golditok, mennyire volt harapós és ha az volt, hogyan szoktattátok le róla?

Én mindenhonnan azt hallom, hogy a goldi egy nagyon tanulékony okos kutya, viszont itt már volt jópár kérdező, aki a goldijára panaszkodott, hogy problémák vannak a nevelésével. Ti mikor hozzátok került, mennyi idő alatt tanultátok meg a fontosabb dolgokat? Pl ül, fekszik, a behívhatóságot, a láb melletti sétálást, azt hogy belenyúlhatsz a kajába annélkül, hogy morogna, hogy ne ugráljon fel, ne harapjon?


Na asszem nem férek bele a két kérdésbe..:D

Tenyésztőtől vettétek a kutyust? Ha igen, akkor kitől? Rendes, hozzáértő tenyésztő az illető?

És az utolsó kérdésem, mivel etetik a kutyust?:)


Nagyon köszönöm előre is a segítséged!:)

Igen én irtam az előzőt is :)

Hát elégé harapos volt de hamar leszokott róla:)

Úgy szoktatuk le (bár tudom érdekes) hogy kézből adtuk neki a tápot és megszokta hogy nem harap meg :)

Hát a tanulás nagyon nehezen megy az elején ! nem tudok pontosat mondani ,mert fokozatosan tanitottam neki a dolgokat:) tehát ha valamit megtanult akkor 1-2 hétig azt gyakoroltam vele:)

Nem kennelből vettük egy családtól akiknek ellett a kutyájuk :)

De nagyon rendes és hozzáértő volt :)

A kutyát kutyakonzervel,száraz táppal illetve maradékkal pl.pörkölt maradék :)

Ha van még kérdésed szivessen válaszolok :)

2011. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hm nagyon köszönöm!:) Most egyelőre több kérdés nem jut eszembe. Ja és grat az okos goldidhoz!:)
2011. ápr. 12. 09:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi és sok sikert neked is :)
2011. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!