Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kölyök kutyánk fél éves,...

Ha kölyök kutyánk fél éves, és már 2szer esett át antibiotikumos kúrán, "tápos" lesz, gyakrabban megbetegszik majd, kevésbé lesz ellenálló?

Figyelt kérdés
Közepes testű.
2011. márc. 22. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz h a táp etetésétől kevésbé lesz ellenálló akkor ez az állítás nem helytálló. Természetesen fontos h milyen minőségű táppal eteted, de egy jól kiválasztott, teljesértékű prémium táp elegendő h a kutyád egészséges és ellenálló legyen.
2011. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább attól lehetne gyengébb az egészsége, hogy ennyi idősen már 2 komoly baja volt, amire kellett a gyógyszert adni.

Vegyél Immunovetet, és add neki. Mozgasd rendszeresen, legyen levegőn, és megfelelő módon etesd.

2011. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: a "tápos" csak egy kifejezés, amit emberre is szoktak mondani, ha gyakran megbetegszik, azért tettem idézőjelbe. :) Prémium tápot kap.

Második: miért kéne elgondolkodnom? Nem azt írtam, hogy beteg lett!!! Nem BETEG volt, hanem kelekótya, és séta közben történt mindkét baleset, ami sajnos nyílt sebbel járt, és ezeket kezelték antibiotikummal...Üveg, és kiálló vasdarab....

2011. márc. 22. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a "tápos" szót, emberi vonatkozásban másra használom* (de az nem illett a kutyás környezetbe)....úgy látszik ebből volt a félreértés, ezért nem értettem mire gondolsz. :o)


* ott is inkább kajára: ha egy kaja tápos, akkor az jó nagy adag és van benne minden, jól el lehet tőle telni, laktat. Pl. egy jóóó nagy adag túrós csusza sok-sok pörccel, "durván tápos" :o)))

2011. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az immunvetet én is ajánlani tudom. 1 kilos kiszerelésben érdemes venni ... nagyon sokáig elég.

[link]

Rendbe hozza az immunrendszerét.

2011. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!