Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülnek a kennelből...

Mennyibe kerülnek a kennelből vásárolt kutyák?

Figyelt kérdés
A kennel tulajdonosát hiába kérdezem ,még kitér a válasz elől ,nekem viszont fontos lenne.
2011. márc. 23. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Fajtától függ.
2011. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában elmondható, hogy egy tenyésztőtől egy kutya kb 80-100 Ft-nál kezdődik.
2011. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy ki a tenyésztő, milyen a kutyák származása stb. Szóval, hogy mennyi pénz van bennük.


A tulajnak meg mondd meg, hogy szüljön meg valami irányárat, mert neked úgy kell kalkulálni. Hiba nem az ár az első, azért annyira nem is lényegtelen, hogy ne lehessen közölni. Ne hagyd magad lerázni!

2011. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is az első beszélgetés alkalmával megkérdeztem és meg is mondták. Ők is tudják, hogy az ilyesmit előre meg kell tervezni, ahhoz meg tudni kell, hogy nagyságrendileg mekkora összeggel számoljunk.
2011. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mikor akarja megmondani az árat? amikor elviszed a kutyát? Érdekes. Ez egy lényeges szempont. nyilván nem ajtostól ront az ember a házba, de egy telefonbeszélgetés alkalmával, amikor elmondod mit szeretnél , milyen célra, hogy tudod tartani stb. szerintem teljesen normális ha megkérdezed az árát.
2011. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm az eddigi válaszokat. Belga juhász, groenendael kiskutyát szeretnék . Nekem eddig valóban nem mondtak árat, azt gondoltam ,hogy megvárják míg megszületnek a kiskutyák( hány darab ,milyen nemű lesz).

De s tenyésztő nő nemrég bejelölt egy közösségi oldalon, és minden képe csak a kutyákról szól, a képek alá pedig egy magyar hozzászólás se került, csak külföldi. Így egy kicsit megijedtem. :) Ápr. elején szül a kutyus, akkor mindenképp kikövetelem az árat..

2011. márc. 24. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Más áron adják itthon a kiskutyát, mint külföldön. Én itthonra 120-150 e ft-ra saccolom. Az, hogy sok a külföldi kapcsolat az egy dolog. Bejelölgetik egymást olyanok, akiknek azonos fajta kutyáik vannak, és mennek a lájkitok. Nem kérdőjelezem meg a kutyái szépségét, de ez ne legyen szempont, hogy csak külföldi kommentel:) Ha még nem születtek meg a babák, azért nem mond árat. Megvárja milyen lesz az alom.
2011. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!