Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vitt már valaki kutyát az...

Vitt már valaki kutyát az Illatos útra?

Figyelt kérdés

Mi történik ott? Egyből elaltatják, vagy ketrecbe kerülnek és hetekig ott várnak?

(A családban van egy 14 éves kutya akit nem tudnak tovább vállalni megváltozott családi háttér miatt. A kutya olyan öreg, hogy egyetlen menhely sem veszi be, már 100helyen érdeklődtem, állatorvosi rendelőben meg nem altatják el, mert vannak életfunkciói, nem szenved...)


2011. márc. 23. 13:46
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha az utolsó komolyan gondolja és a szállítás nem megoldható, akkor Bp-Győr távon én szívesen segítek!

Sajnos mást nem tudok fölajánlani...

2011. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
aki azt mondja befogadná! Ne haragudj, hogy rákérdezek, de látom, hogy 17 éves vagy. Biztos, hogy a szülők is megengednék. Természetesen elvisszük Győrbe, ha ezzel megmenthetnénk az életét!!!!!!!!!!
2011. márc. 23. 15:05
 23/41 anonim ***** válasza:
ennyit megérdemel,még anyám is megérti a helyzetet.
2011. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Küldtem neked e-mailt, nem tudom, láttad-e?!
2011. márc. 23. 16:00
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugodt természetű a kutyus,és a győri nem jön össze,nekem is írhatsz.De legalább Győrig nekem is el kellene hozni.Onnan még egy 50-esre lakom.
2011. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Utolsónak: a kutyus (nem csak úgy írom) tényleg nyugodt, nagyon okos, jólnevelt. Szuka uszkár amúgy. Középtermetű, fajtatiszta.
2011. márc. 23. 16:19
 27/41 anonim ***** válasza:
megnézem!!
2011. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen,amikor nincs msá mód. Én és a családom jelenleg a 6 éves kutyánknak keresünk új gazdit. És hogy miért? A házunk olyan rossz állapotban van,hogy kishíján ránkdől,és penészes,vizes,amitől a veseátültetett öcsém folyton rosszul van. Kaptunk egy önkormányzati lakást,de oda nem jöhet kutya. A rokonok pestiek,panelosok,kizárt,hogy ellegyen náluk egy 6 éves,kerti dogkeverésk. A szívem megszakad,de mégse várhatjuk meg,hogy ránkdőljön a ház,csakhogy a kutya maradhasson.
2011. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
100%
sziasztok!az én véleményem az hogy nincs olyan indok hogy valaki,hogy valaki lemondjon a 14!!!!!! éves kutyájárol!ennyi erövel a gyerekt is le lehet passzolni!mélységesen elitélem az ilyet!!!kb még max 1-2 éve van hátra hát mit vétett az a kisöreg?????mi az hogy megváltozott családi háttér????kertesböl panelba?sajátbol albérletbe?vagy vissza a szülökhöz???melyik hely az ahol nem fér el ez a kiskutya????MELYIK!!!!!!!szégyellg magadat de nagyon!!!!az ilyennek soha nem szabad kutyát adni!!!és köszönd meg szépen annak aki segit!!!pont azért kellene megszpiteni az utolsó honapjait mert már nem sok van hátra!ezen kellene elgondolkozni mielött hirdeted??nem hiszem el azt sem hogy ismerösök között nincso lyan aki tudán szeretni!!!hát el tudod képzelni milyen érzés lesz 14 év után elválasztani a gazditol?????és azt a stresszt amit az uj környezet okoz?????és a csöppnyi agyaddal vinnéd az illatosra?hát ugyanezt csinálnám veled is nem érdekel ha bántoak ezek a szavak!!!!!szeritned csak az alatatás a megoldás???és ha itt nem jelentkezik senki akkor megölöd,mikor még élhetne!!!!szégyen!!!
2011. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés innentöl tárgytalan,mert befogadom!!!

17/L

2011. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!