Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellett a shih-tzum 6 kölyköt...

Ellett a shih-tzum 6 kölyköt és pár óra elteltével az egyik elpusztult, miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mert a felelőtlen gazdái nem fordítottak elég figyelmet az orvosi ellátásra.
2011. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ssup válasza:
Azok a kölykök akik életképtelenek elpusztulnak, ez az élet rendje. Örülj neki hogy nem ette meg az anyja (mert velünk ez is történt, ez is természetes)
2011. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, az előző is ott volt a történteknél, hogy ennyire tudja, mi történt...


Kedves kérdező, mi nem tudhatjuk sajnos:-S

De meg lehet figyelni, hogyha sok utód születik az állatnál, akkor általában nem marad mindegyik életben...

2011. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsőre értettem, nem az előttem íróra, csak gyorsabb volt.
2011. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: ilyen válaszra nem vagyok kíváncsi és 1-2 órásan minek vigyem állatorvoshoz? És nem azért de nem vagyok felelőtlen
2011. márc. 23. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, sorry rosszl olvastam, kimaradt az "egyik" szócska, így azt hittem az anyakutya pusztult el. Ha egy pici elpusztul, az még nem katasztrófa, de ettől függetlenül is érdemes megmutatni ellés után az egész almot és a mamakutyát egy orvosnak. Elképzelhető, hogy vírus. Herpesz ellen pl. volt oltva fedeztetés előtt?


Az is lehet, hogy nem tisztogatta ki rendesen az anyja a légutat (ha csak nem te csináltad, ahogy illene) de az is, hogy simán életképtelen volt. Lehet, hogy a mamakutya agyonnyomta.


Van pár verzió.

2011. márc. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!