Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffos gazdik! Szeretnék...

Amstaffos gazdik! Szeretnék jó tanácsokat a fajtával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem az első kutyánk, de az előző felnőtt korában került hozzánk, így az első nagy nevelésből, és a kamaszkorból kimaradtunk...Nevelési tanácsok, mire figyeljünk, más kutyákkal való szocializáció, bármilyen hasznos tanács.

És légyszi az írjon, akinek tényleg stafija van, az internetes dolgokat én is elolvastam...


2011. márc. 23. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a sétánál h menne de nem lehet elengedni,és hát akkor ne rángassa át az embert a fél falunk,és más kutyákkal tényleg jó összeszoktatni meg hát a vissza hívás mienk szeret császkálni :):D
2011. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem van egy 3,5 hónapos staffordom, néhány dolgot már megtanult. például nem árt ha elviszed kutyaoviba aztán iskolába mert így sokat tanulhattok mind a ketten és hozzászokik más kutyákhoz. otthon is tanítsd önuralomra például az etetésnél várj azzal hogy odaadod a tálat neki addig amíg leül és megnyukszik, mert ha nem lesz önuralma sok nem kívánt dolgot csinálhat ha mondjuk felugrál evésnél vagy kiveri a kezedből a tálat stb. a lényeg hogy kis korátol legyenek szabájok és lássa hogy te irányítasz. nem lenne jó ha majd 30 kilósan végigrángatna az úton ha meglát egy kutyát.
2011. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi van a kutyával? Így egy év után ó kutya lett belőle? Kíváncsi vagyok.
2012. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ó=jó :D
2012. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!