Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vagy westie?

Yorki vagy westie?

Figyelt kérdés
Melyiket miért?
2011. márc. 23. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sztem westie :))

Elég sok idegbeteg yorkit láttam és a westiek tényleg cukik és sztem helyesebbek is :$ de Neked kell tudni

2011. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%

westie. mert sokkal édesebb, nekem is olyan van :)

és a westienek szebb a szőre is, meg édesebb amikor rövidre le van vágva a szőre, nem pedig "szoknyára" van hagyva.

a yorki csúnya, és túl pici, pl lépcsőznie sem szabad gond lehet a gerincével. alég tápos az a kutya XD

2011. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én yorkira szavazok, mert szerintem sokkal cukibb, és szebb is, meg kisebb is, én imádom
2011. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik, lényeg, hogy tenyésztőtől legyen és akkor "minőségi árut" kapsz
2011. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem westie.A yorkit pl.:nem is lehet ősszel normálisan megsétáltatni mert könnyen megfázik,a westiet pedig akár annak ellenére hogy szobakutya kint is lehet tartani.Én elösszőr yorkit akartam aztán észhez tértem és felfedeztem hogy a westie sokkal jobb és cukibb.:)
2011. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyik se, válassz valami olyan fajtát ami nem divatkutya és nincs túltenyésztve. Pl.: papillon

[link]

2011. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szintem yorki, mert ha tenyésztőtől veszed egészségesebb lehet mint a westi, hisz sokak allergiásak a csirke húsra meg stb...elég gyakori fajta betegség...meg a yorki szőre puhább, szebb is szintem a westi standard szint durvább szőrzetű...az egészséges yorki nagyon eleven, játékos, makacs és önfejű, tehát eléggé kell fogni, de a westi is hasonlóan ugyanez...lényeg h kutyaként bánj velük...amelyik tetszik, ezt neked kell érezned!!!
2011. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mivel mind a kettő terrier,kicsit mekacsok, tehát majdnem ugyanúgy viselkednek akkormár inkább azt nézd hogy a yorki kisebb,és szerintem ha öleb-félét szeretnél akkor yorkit válassz.
2011. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
wsetie, mert nem hullik a szőre és nagyon-nagyon szerethető, hűséges kiskutya. Nekem is westiem van. ;)
2011. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
yorkinak se hullik a szőre
2011. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!