Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy idősebb magyar vizslám...

Egy idősebb magyar vizslám van, kb 9-10 éves (örökbe fogadott) Lófarok szindrómát diagnosztizáltak nála. Gerincműtét?

Figyelt kérdés
A kutya rohamosan lebénult, most kúszva közlekedik. A dokival megbeszéltük hogy adunk egy esélyt a szteroidoknak és az injekcióknak, kb 2 hete hordom kezelésekre, kap egy halom gyógyszert de nem javul a járása, csak a reflexei javultak valamennyit. Abban bíztunk ha csökken az adott hely esetleges gyulladása, akkor javulni fog a helyzet. Most már inkább kezdünk a műtét felé hajlani. Aki vitte már a kutyáját gerincműtétre kérem ossza meg velem tapasztalatait! Milyen kezelések követik és hogyan gondozzam? ÖSSZESEN mennyibe került? Túl vagyok pár kutyaműtéten (pl:csonttörés, ivartalanítás) de ez a mostani eset természetesen komolyabb, kissé félek tőle és csak Pesten vállalják. Szellemileg teljesen rendben van, étvágy is van, érdeklődik, próbál portát őrizni, csóválja a farkát is, tehát nem döntöttem az altatás mellett.
2011. márc. 24. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Gerincműtét elég drága 100 ezer körül mozog, ha az RTG-t és a gerincfeltöltést is hozzáadjuk. olyan 30-40 ezerrel megnő.Kérdezz utána, hogy hol végeznek részletre, ha nincs pénzed rá, vagy fordulj valami alapítványhoz segítségért.
2011. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mennyibe fog kerülni nem tudnám pontosan megmondani, de minél hamarabb műtik, annál jobb az esélye a teljes felépülésre.

Mágnesterápiával nagyban lehet segíteni a gyógyulását.

2011. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak több mint egy éve műtötték a gerincét,igaz ő egy baleset miatt bénult le.Sajnos neki nem segített,a hátsó fele teljesen le van bénulva,de a reflexei megmaradtak.

100 ezret fizettem a műtétért ebbe benne volt a gerinc festés és 1 hétig volt a kórházban.A többit már nem is számoltam,de így visszagondolva is nagyon sok,mert sok mindent kipróbáltuk .....mágneses kezelés,akupunktúra,különböző csoda gyógyszerek....és mivel vidéki vagyok az útiköltségek.

Mindenképpen masszírozd a lábait vérkeringés miatt és hogy

ne sorvadjanak el az izmok olyan gyorsan.És ha a műtét mellett döntesz akkor nagyon fontos az orvos választás.

2011. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Érdeklődnék hogy hol foglalkoznak akupunktúrával és mennyibe kerül egy kezelés?
2011. márc. 26. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyre több helyen foglalkoznak már vele,szerintem az interneten is rá tudsz keresni egy olyanra amelyik közeledben van....én ide vittem a kutyámat:

[link]


Árat nem tudok mondani,de szerintem hívd fel valamelyiket biztos adnak felvilágosítást.

2011. márc. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!